در صورت داشتن شرایط پزشکی از قبل، چگونه بیمه مسافرتی بخریم؟

از آنجایی که مردم هنگام سفر سعی می کنند پول خود را بودجه بندی کنند، تمایل به خرید بیمه مسافرتی ندارند. این یک هزینه اضافی است که گاهی اوقات مسافران حتی نمی توانند از آن استفاده کنند. با این حال، اگر شرایط پزشکی داشته باشید، یک مورد متفاوت است.

اگر بیمار هستید، خرید بیمه مسافرتی با شرایط پزشکی از قبل برای امنیت شما در سفر بسیار مهم است. این شرایط پزشکی از قبل موجود عبارتند از آسم، سرطان، COPD، افسردگی، دیابت، فشار خون بالا، کلسترول بالا، آپنه خواب و سایر بیماری های مزمن. حتی بارداری هایی که قبل از خرید بیمه نامه اعلام می شود، به عنوان یک وضعیت پزشکی از قبل موجود پذیرفته می شود.

اهمیت بیمه مسافرتی چیست؟

به راحتی می توان فکر کرد که وضعیت شما مانعی برای ماجراجویی های سفر شما نخواهد بود. اما بسیاری از عوامل ممکن است باعث شوند که در طول سفر به دنبال فوریت های پزشکی باشید و این چیزی است که می خواهید از خرج کردن آن اجتناب کنید. گاهی اوقات، چه بخواهید و چه نخواهید، ممکن است لازم باشد برای معاینه یا داروی لازم به بیمارستان بروید و هزینه آن می تواند برای شما گرانبها باشد.

اما داشتن بیمه مسافرتی می تواند به شما در تامین هزینه های درمانی که در طول سفر متحمل شده اید کمک کند. اگرچه یافتن بیمه نامه مناسب ممکن است کمی طول بکشد، اما ارزش آن را دارد، به خصوص زمانی که وضعیت شما به طور ناگهانی پیش بیاید.

چگونه با شرایط پزشکی قبلی تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار بگیریم؟

خوشبختانه، بسیاری از ارائه دهندگان بیمه برای شرایط قبلی پوشش ارائه می دهند، بنابراین یافتن آنها آسان است. برای تحت پوشش قرار گرفتن، ابتدا باید نگاهی به لیست شرایط پزشکی که ارائه دهنده انتخابی شما می پذیرد بیندازید. اگر خوش شانس باشید، پوشش انتخابی شما ممکن است شامل شرایط قبلی شما باشد و نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارید. پس حتما بیمه نامه را مطالعه کنید.

در صورت امکان، به شرکت های بیمه ای مراجعه کنید که با بیمه نامه های مسافرتی خود برای شرایط از قبل شناخته شده هستند. آنها می توانند گران تر باشند، اما بهتر است آنها را در نظر بگیرید. آنها ممکن است خط مشی هایی داشته باشند که به بهترین وجه با شرایط شما و مکان هایی که می خواهید بازدید کنید مطابقت دارد. اگر در کانادا یا ژاپن هستید، از پرداخت بیمه مسافرتی با هزینه بالاتر تعجب نکنید.

کار بعدی این است که به سوالات اولیه در مورد وضعیت پزشکی قبلی خود پاسخ دهید. این یک الزام است، بنابراین بهتر است رعایت کنید. گاهی اوقات، از شما خواسته می شود که با یک خط کمک پزشکی تماس بگیرید تا به سوالات عمیق در مورد سلامتی خود پاسخ دهید. این یک فرآیند خسته کننده است، اما باید انجام شود تا مطمئن شوید که ارائه دهنده بیمه شما می تواند نیازهای شما را ارزیابی کند و شرایط و پوشش های بهتری را برای شرایط شما به شما ارائه دهد.

اگر وضعیت پزشکی شما در لیست گنجانده نشده است، می توانید بیمه نامه ای با حق بیمه بالاتر انتخاب کنید یا به ارائه دهنده بیمه دیگری بروید که معامله بهتر و مقرون به صرفه تری ارائه می دهد.

غذای آماده

برای مسافرانی که دارای شرایط پزشکی قبلی هستند، قبل از تصمیم گیری نهایی، ابتدا باید اطراف خود را نگاه کنید. به ارائه دهندگان مختلف بیمه بروید سپس شرکتی را انتخاب کنید که بهترین بیمه نامه و پوشش را برای سلامتی و البته بودجه شما ارائه می دهد. اگر تصمیم‌گیری برای شما سخت است، می‌توانید مؤسسات خیریه یا انجمن‌هایی را که با بیماری شما سروکار دارند بررسی کنید و ببینید چه شرکت‌های بیمه‌ای را توصیه می‌کنند.

لازم نیست فوراً تصمیم بگیرید. انتخاب های زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، بنابراین برای انجام جستجوهای خود کمی زمان بگذارید. هنگامی که یک مورد مناسب را پیدا کردید، اگر در طول سفر مشکلی پیش آمد، از صرف هزینه های گران قیمت پزشکی اجتناب می کنید.

سریعترین رژیم لاغری