در شناسایی خطرات پیشرو باشیم/ باید به وابستگی متقابل تهدیدها دست یابیمایسنا/ آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه پیشگامی در شناسایی تهدیدات بسیار حائز اهمیت است، گفت: اگر پدافند غیرمستقیم جدی گرفته نشود در کمترین زمان ممکن همه دستاوردها را از دست خواهیم داد، بنابراین مسئولان موظفند اوضاع را رصد کنند. به طور منظم برای تهدیدها آماده شوید.

عابدین خرم، عضو شورای پدافند منطقه گفت: تدابیر دفاعی به عنوان یک نیروی بزرگ می تواند هویت کشور و ملت را در برابر تهدیدات جدی مصون نگه دارد.

وی با اشاره به اینکه تهدیدات عمده غیرقابل پیش بینی و تکراری است که باید به آنها به طور کامل دست پیدا کنیم، گفت: باید تمام اصول دفاعی را بشناسیم و به آن عمل کنیم و به طور غیرمستقیم تمرینات لازم را بر اساس موقعیت رهبری انجام دهیم.

خرم گفت: خرم به دلیل تنوع تهدیدات باید ظرفیت های موجود را متناسب با روندها و تحولات افزایش دهیم در غیر این صورت آسیب پذیری خواهیم داشت.

وی گفت: در مدیریت باید اینترنت از شبکه های داخلی جدا باشد تا در صورت حمله سایبری با مشکل مواجه نشویم.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: همه دستگاه ها به وظایف دفاعی خود توجه جدی دارند و علاوه بر گزارش مکتوب باید گزارش سایت و عملیاتی موثق را نیز ارائه کنند.

معاون وزیر کشور سازمان پدافند غیرمستقیم نیز در این نشست گفت: امسال همه نهادهای کشور موظف هستند منابع خود را برای دفاع منطقه ای هزینه کنند.

رسول الله صلی الله علیه وسلم افزودند: با توجه به اهمیت موضوع، همه روسای ادارات باید شخصاً در جلسات شورای دفاعی غیرمستقیم شرکت کنند و تمامی تصمیمات شورا باید به طور دقیق رعایت و اجرا شود.

وی ادامه داد: امروز تهدیدها روزانه به روز می شوند، همه دستگاه ها باید با به روز رسانی اقدامات و داده های خود برای مقابله با تهدیدات آمادگی کامل داشته باشند.

رحیمی گفت: آذربایجان شرقی یکی از مناطق پیشرو در پدافند غیرمستقیم است و با توجه به اینکه یکی از امن ترین مناطق کشور و منطقه صنعتی و مرزی است، آمادگی کامل برای حوزه پدافند غیرمستقیم را دارد. از تهدیدات. .

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استان آذربایجان شرقی، در این نشست گزارش عملکرد مدیرکل پدافند غیرمستقیم آذربایجان شرقی، طرح کلی حفاظت از تشعشعات منطقه از استاد دانشگاه، گزارش هدفمند و تکمیل ارائه می شود. نیازهای اساسی ایستگاه ها از نظر پدافند غیرمستقیم، مترو توسط مدیرعامل انجمن راه آهن شهر تبریز و طرح های پدافند غیرمستقیم منطقه در حوزه آب و انرژی ارائه شد.

انتهای پیام/