در سال اول قرن جدید مسئولان باید به در نظر گرفته شده اشتغال، عروسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادر شدن کودکان باشند.ایسنا/ آذربایجان شرقی مشاور ولی فقیه در آذربایجان شرقی در پیامی به رویداد تحریک کردن سال ۱۴۰۱ هجری قمری همراه خود ردیابی به اقدامات {انجام شده} در آذربایجان شرقی در سال قبلی یکی اجتناب کرده اند مشکلات اساسی ملت را فاجعه جمعیتی عنوان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم {در این} پیام ضمن تبریک تحریک کردن سال ۱۴۰۱ هجری شمسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرن جدید خدمت به رئیس معظم انقلاب را به همه ایرانیان، افراد آذربایجان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بویژه جمهوری اسلامی ایران تبریک اظهار داشت. کودکان گفتند: سال ۱۴۰۰ همراه خود همه تلخی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی هایش به نوک رسید. سالی کدام ممکن است علیرغم برخی خبرهای تلخ با اشاره به شیوع ویروس کرون را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی بلایای خالص مشابه سیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید زلزله، روزهای شیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدوارکننده ای را به در کنار داشت.

وی یکپارچه داد: سال ۱۴۰۰ همراه خود انتخابات ریاست جمهوری، تنظیم روسای قوه مجریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید قضائیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک کردن به کار شوراهای شهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهر در کنار بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتفاقات خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزشمند همراه خود حضور حماسی رقم خورد. اجتناب کرده اند افراد کدام ممکن است امیدواریم باعث تحمیل امید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعتقاد شود.» را انتخاب کنید و انتخاب کنید رضایت افراد را ببینیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این تحولات را یکپارچه دهیم به همان اندازه در قرن جدید {به سمت} عدم خدمت رسانی پیش بریم.

وی افزود: امیدواریم در سال جدید افراد شاهد موفقیت های ملت باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک شیرین خدمت صادقانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت جهادی را بیش اجتناب کرده اند پیش بچشند.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم خاطرنشان کرد: واکسیناسیون در عمق افراد در سه نوبت استرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترس اجتناب کرده اند ابتلا به ویروس کرونا را کاهش داده است؛ اگرچه تاج گذاری جان اشخاص حقیقی زیادی گرفته است، با این حال واکسیناسیون استرس روانی افراد را اجتناب کرده اند بین برده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکیه بر نوک این ویروس را خشمگین کرده است. .

وی بازگشت به شد: سال ساخت، حمایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید برچیدن، سال پرفراز را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشیب برای افراد آذربایجان بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید موفقیت های متنوع را در زمینه کشاورزی، مالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید … به در کنار داشت.

مشاور ولی فقیه در آذربایجان شرقی اظهار داشت: دیدار افراد آذربایجان همراه خود رئیس معظم انقلاب به رویداد یوم الله ۲۹ بهمن یکی اجتناب کرده اند این رویدادهای مهم بود کدام ممکن است همچون سال های قبلی همراه خود شکوه برگزار شد. بر تداوم حرکت های خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلابی تاکید کردند.

وی یکپارچه داد: افزایش مشکلات مالی، تورم، فقر، اختلاف طبقاتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیوع ویروس کرون باعث شد برخی اجتناب کرده اند معضلات اجتماعی به محیط گذشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند کانون ملاحظه خارج شود کدام ممکن است ناخوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خزنده آغاز به انبساط کرد.

مشاور ولی فقیه در آذربایجان شرقی علاوه بر این اظهار داشت: یکی اجتناب کرده اند مشکلاتی کدام ممکن است در سال های فعلی اجتناب کرده اند آن غافل شده ایم فروپاشی ایران در یک واحد فاجعه جمعیتی است کدام ممکن است به آگاه مسئولان استانی بحرانی است «بعد از همه موجود است این سیستم های زیادی برای آذربایجان شرقی در جاری انجام است. با این حال این کافی نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه روزی کدام ممکن است همه تجهیزات ها کار نکنند، در ۳۰ سال بلند مدت همراه خود ضرر بزرگی برخورد با خواهیم شد.

وی یکپارچه داد: متنوع اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی عروسی نکرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو به بیش اجتناب کرده اند عالی فرزند راضی نیستند. متعاقباً ما همراه خود عالی فاجعه قابل توجه مواجه خواهیم شد. برخی معتقدند همراه خود وجود مشکلات پولی امکان کودک دار شدن {وجود ندارد} با این حال رفع مشکلات مالی عروسی همراه خود خداوند متعال است.

وی خاطرنشان کرد: در سال اول قرن جدید مسئولان باید به در نظر گرفته شده اشتغال کودکان، عروسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادری باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود حمایت های دولتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قالب های ترویجی آن را افزایش بخشند.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم اظهار داشت: در سال قبلی اقدامات خوبی در زمینه تعمیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خنثی سازی تحریم ها به پایان رسید کدام ممکن است امیدواریم شاهد خوشحالی افراد باشیم.

به گزارش ایسنا، امیدواریم در سال جدید، مسلمانان جهان کروی هم آیند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود وحدت درست به نیازها اسلام برسند.

انتهای پیام/