در حال تلاش برای حل مشکل کارخانه سدار فولاد هستیم/ کارخانه باید شروع به تولید کند.ایسنا/لرستان مدیرکل صمت لرستان گفت: برای رفع مشکلات کارخانه صدر فولاد تلاش می کنیم.

بهمن جعفری در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: شرکت فولاد صدر یکی از بزرگترین صنایع لرستان به شمار می رود و در سال های اخیر با عملکرد خوب، بزرگترین بخش صنعتی منطقه بوده است.

وی همچنین اضافه کرد و گفت: طبق گفته مسئولان کارخانه تا ده روز آینده پرده های صدر فولاد افتتاح می شود و هم اکنون در حال ساماندهی و برنامه ریزی برای شروع تولید کارخانه هستند.

جعفری با بیان اینکه به رفع مشکلات این کارخانه ادامه می دهیم، همچنین گفت: مشکل برق کارخانه حل شده و در حال نوسازی است. ظاهرا مسئولان کارخانه با پیمانکار داخلی مشکل داشتند که در حال رفع شدن است.

مدیرکل صمت لرستان با بیان اینکه مسئولان کارخانه در حال تلاش برای آوردن مواد اولیه هستند، افزود: ظرفیت کارخانه آهن صدر ۲۰۰ هزار تن است.

این مسئول گفت: آخرین باری که کارخانه کار می کرد ۱۰۰ نفر در آنجا کار می کردند.

وی احیا و فعال سازی مجدد این کارخانه را محصول خوبی از نظر اشتغال زایی در منطقه دانست و گفت: تولیدات این کارخانه مربوط به فوم میلگردها در سایزهای مختلف است.

مدیرکل استانداری لرستان گفت: یکی از برنامه های این وزارتخانه احیای سلول های غیر فعال است که در راستای دولت گام های مثبتی برداشته شده است.

در انتهای پیام