در ایام سوگواری آثاری مانند «نینوا» حسین علیزاده اجرا شود.


این خواننده و مدرس صدای ایران درباره اجرای کنسرت در ایام سوگواری گفت: وی ادامه می دهد: پروژه هایی مانند «اپرای عاشورا» و حتی آثار کوچکتر و محدودتر که کوچکتر از کنسرت هایی با ارکستر بزرگ مانند گروه های کر با گروه های ایرانی است. موسیقی و اجرای تصنیف هایی که این روزها کار سختی نیست و البته آثار بی کلام مانند «نینوا» از استاد حسین علیزاده قرار داده شده است.

مهدی محمدی – خواننده و مدرس صدا از ایران – که اخیراً به عنوان خواننده در آلبوم محرم “نوای اشک ۲” شرکت کرده است، با تاکید بر اینکه مردم به مدت دو ماه در ایام عزاداری مجاز به اجرای کنسرت نیستند، با توجه به راهکارهایی که می تواند وجود داشته باشد. برای برگزاری کنسرت در ایام سوگواری به ایسنا گفت: یکی از راه های جلوگیری از محرومیت مردم از برگزاری کنسرت در ایام سوگواری، سازماندهی و اجرای مناسک، عاشورا و کارهای محرم به صورت ارکستر است. نیاز است.

وی درباره تولید سرودهای مذهبی نیز توضیح می دهد: بهتر است تولید آثار بی کیفیت در این زمینه محدود شود و روی کیفیت کارها تمرکز شود. زیرا امروزه کمیت چالشی برای کیفیت کار است. برای بهبود این وضعیت، نهادها و سازمان‌هایی مانند سازمان فرهنگی هنری دولت محلی، وزارت فرهنگ، خانه هنر و حوزه هنری باید روش‌محور وارد عمل شوند و به فکر انتخاب شاعر باشند. ، آهنگسازان و شاعران. . . همچنین در صورت سفارش این کارها، مشتری به جای اینکه بخواهد نظر خود را تحمیل کند، باید دست آهنگساز و تیم را باز بگذارد.

مهدی محمدی از سال ۱۳۷۳ خوانندگی، ردیف ترانه، صداگذاری و سبک آواز را نزد طاهرزاده حمیدرضا نوربخش آموخت.

او عضو شورای نوازندگان سنتی انجمن نوازندگان سنتی است و سابقه تدریس در مدارس مختلف را دارد.

این خواننده با گروه های مختلف از جمله آرام جان، ترگه، گلبانگ، امیرجاهد و… کنسرت هایی را در کشور اجرا کرده است.

او به عنوان خواننده در آلبوم های عاشق نامه، راسم مناجات، آن روز آسمان گرست و ناهد عشق ۲ حضور داشت.

در روزهای غمگین آثاری مثل حسین علیزاده

مهدی محمود

در انتهای پیام