در استفاده‌ها، توجه ویژه به نیروهای بومی شودایسنا/ خوزستان نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار ما از وزیر نفت این است که در مورد استفاده از آنها.

حبیب آقاجری امروز ۱۲ اسفندماه در مراسم افتتاح تاسیسات و مخازن ذخیره سازی و اسکله بیدبلند خلیج فارس در ماهشهر اظهار کرد: حوزه انتخابیه ظرفیت های بسیار زیادی دارد اما از طرفی مشکلات زیادی نیز دارد. اگر چه جمهوری اسلامی کارهای زیادی در این راستا انجام داد اماها و مشکلات مربوط به رابطه ش با

به گزارش ایسنا، وی افزود: انتظار ما از وزیر نفت این است که در استفاده از آن، توجه ویژه ای به شه. با وجود اینکه در مجموع بیش از ۲۳ مجتمع پتروشیمی در این منطقه وجود دارد اما ۵ درصد از مردم در این منطقه وجود دارد.

نماینده مردم ماهشهر، امیدیه و آغاجاری در خصوص بکارگیری مدیران بومی گفت: در مجموع کارکنان پتروشیمی ها، صنایع نفت و گاز در منطقه، افراد شایسته ای وجود دارند که برای بکارگیری در مدیریت ها می توانند نقش بسزایی داشته باشند بنابراین باید توجه به بومی را داشته باشیم. منطقه را داریم.

قاجری در خصوص مسئولیت های اجتماعی بیان کرد: وزیر نفت سابقه کاری زیادی در خوزستان دارد و از وضعیت در امیدیه شهری نفتی است، هنوز مشکل وجود دارد. همچنین جاده جایزان که امیدیه را از طریق تونل میانکوه به شهر جایزان وصل می کند و می توان گفت که این جاده اختصاصی نفت است اما بعد از ۱۴ سال باقی مانده ۲۳ کیلومتر باقی مانده آن تکمیل نشده است.

وی ادامه داد: در ماهشهر و شهرهای بندر امام، چمران، شهرک طالقانی و هندیجان مشکلات زیادی وجود دارد و انتظار داریم با توجه به این که این منطقه، نفت، گاز و پتروشیمی و دریا به بحث مسئولیت های اجتماعی در آن ها نیز توجه می شود. شود.

نماینده مردم ماهشهر، امیدیه و آغاجاری در خصوص مشکلات بیان کرد: بسیار زیاد در این زمینه و ظرفیت برای صنایع پایین دستی در شهرستان ماهشهر، امیدیه و هندیجان وجود دارد و پتروشیمی ها اولین حلقه از مجموعه تولیدات محصولات هستند. بنابراین این منطقه با ایجاد و احداث صنایع پایین دستی می‌تواند در مورد ساخت و ساز بسیار موثر باشد.

آقاجری افزود: در آمایش صنعتی که برای منطقه دیده می شود، حتی برای ماهشهر نیز صنایع پایین دستی در نظر گرفته نشده و فقط گفته شده است که می شود مخلوط شن وجود داشته باشد. این در حالی است که ماهشهر دشت است و اصلاً مخلوط نمی شود. آن شاالله به این موضوع توجه شود و آن را اصلاح کنند.

انتهای پیام