درویش: قرارداد حق پخش و تبلیغات محلی ثمری نداشتسرمربی پرسپولیس گفت: لیگ نباید مجوز میزبانی از هواداران در ورزشگاه تسگردی را می داد.

به گزارش ایسنا، رضا درویش، سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل هواداران گفت: بازی بسیار خوبی انجام دادیم اما زمانی که باشگاه شرایط میزبانی را ندارد و زیرساخت ها وجود ندارد. آخه چرا میزبانی کردند ۱۰ درصد از طرفداران ما که حدود ۹۰۰ نفر هستند از دیدن این بازی زیبا محروم شدند.

وی ادامه داد: سال گذشته که نساجی پیشنهاد ورزشگاه شهدای ساری را مطرح کرد و پذیرفته نشد، مجبور شد میزبان تهران، اصفهان و مشهد باشد. در تهران می گویند چون زیرساخت های مالی وجود ندارد، حامیان را رد می کنند. باید فوتبال حرفه ای باشد. پنالتی هوادار اشتباه بود چون این خطا یک متر و نیم بیرون از محوطه جریمه رخ داد. گفتم الان بردیم و اگر مقابل ما پیروز می شدند می گفتند بهانه است.

درویش درباره اخراج هواداران پرسپولیس در حضور هوادارانشان در دیدار هفته آینده با تراکتورسازی تصریح کرد: هم با کمیته انضباطی و هم با رابطه صحبت کرده ایم و چون در آن بازی هوادار نداشتیم در حال بررسی است. که ما انجام دادیم توهین نیست چرا این حکم در پرسپولیس صادر شد؟

وی درباره برگزاری همایش حقوق پخش و تبلیغات محلی که در جلسه سازمان لیگ برگزار شد و وی غایب بود، گفت: باز هم نتیجه ای حاصل نشد و می خواهیم در جلسه و … حق خود را بگیریم. ما همفکر داریم و باید صدا و سیما هم بگیریم، همین هفته هم دو سه جلسه دیگر دعوت شدیم که صدا و سیما زیرمجموعه آن است و دنبال احقاق حق هستیم. ما سال هاست که به دنبال آن هستیم. ما تا دیروز متعلق به دولت بودیم، اما امروز سهامدار داریم و طبیعتاً به دنبال حقوق خود هستند.

مدیرعامل پرسپولیس درباره جذب دیابه و رضایت گل محمدی از این باشگاه بیان کرد: باشگاه تعهد دارد تا هر تعداد بازیکنی که کادر فنی می تواند به خدمت بگیرد. او بسیار دلسوز است و دلسوزی در بین بازیکنان ایجاد می شود.

وی درباره اجاره ورزشگاه آزادی و خدمات ارائه شده توضیح داد: زمین دیگری با کیفیت آزادی وجود ندارد و سعی می کنیم راه هایی برای آرامش و تسریع در رفت و آمد هواداران فراهم کنیم.

در انتهای پیام