درد در این ۲ نقطه از بدن نشانه اُمیکرون استدردهای عضلانی یکی از علائم مشهود به ویژه ویروس بوده است و این علامت در مبتلایان به سویه امیکرون نیز گزارش شده است که در زمان به این سویه نیز افراد درد و رنج را تجربه می کنند.

به گزارش ایسنا، بنابر یافته های پزشکان در آفریقای جنوبی، کشوری که اولین موارد را به سویه امیکرون در آن گزارش کرده است، در ابتدا بیشتر افراد با شکایت درد عضلانی موسوم به «درد ماهیچه» به آنها مراجعه کنند.

بر اساس داده های جمع آوری شده در طول مدت افزایش موارد به سویه امیکرون در سراسر جهان، افراد مبتلا به این سویه بیشتر مشاهدات خفیف همراه با درد شدید عضلانی را تجربه می کنند.

همچنین علائم دیگری نیز از جمله آبریزش بینی ، بدن درد ، درد قسه سینه ، کمردرد و معمولاً از ه

درد در این دو نقطه از بدن می تواند نشانه ای از اُمیکرون باشد

به گزارش ایندیا تایمز، در عین حال پزشکان طی مطالعات و آزمایشات اخیر دریافتهاند دو ناحیه از بدن که درد در آنها در بیماران مبتلا به سویه امیکرون به مراتب شایع تر است شامل می شود. اها و شانه ها هستند.

شواهد پزشکی در دو سال اخیر به دست می‌آید که ویروس‌های آسیب‌دیده از ویروس‌ها نشان می‌دهند که این ویروس‌ها می‌توانند هر قسمتی از بدن را با این حال درگیر کنند، به‌طوری‌که این بیماری‌ها بیشتر تحت تأثیر دردهای عضلانی قرار می‌گیرند. قرار می گیرند.

مطالعات اخیر نشان می دهند که بیشتر از آن ها می گویند که در زمان به سویه امیکرون از دردهای عضلانی شکایت دارند، این دردها را در ناحیه پاها و شانه ها گزارش می کنند.

انتهای پیام