درخواست یک سازمان از پلوسی برای سفر به غزه جهت دیدن پیامدهای حمایت آمریکا از اسرائیلسازمان “دموکراسی اکنون” برای عربی از رئیس مجلس نمایندگان جهان آمریکا خواست به نوار غزه سفر کند و مستقیما به صحبت هایی که به خاطر حمایت و نظامی آمریکا از دولت آپارتاید اسرائیل آسیب دیده اند، گوش دهد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت عربی ۲۱ سازمان “دموکراسی الان” در بیانیه هایی به مناسبت سفر نانسی پل، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به اراضی اشغالی، از وی خواست به نوار غزه نیز سفر کند و مستقیما به صحبت های کسانی گوش بدهند که به دلیل آن را نشان دهند. حمایت سیاسی و نظامی آمریکا از دولت آپارتاید اسرائیل آسیب دیده‌اند.

لوسی اعلام کرد: سفر ما به اسرائیل برای رسمیت شناختن ارزش های دموکراسی مشترک و امنیت متقابل اس

آدم شاپیرو، مدیر بخش اسرائیل و فلسطین در سازمان دموکراسی الان برای جهان عربی گفت: نانسی پلوسی و هیئت کنگره مسئولیت سیاسی و اخلاقی را برعهده دارند تا با آمریکا چشم امید ببینند که چه اتفاقاتی به دلیل حمایت سیاسی و نظامی از اسرائیل به ویژه درزه می باشد. رخ داده است.

نانسی پلوسی به مدت دو روز به اراضی عاشقی سفر کرده و قرار است در رام الله نیز با محمود عباس باشد.

این سازمان اعلام کرد: از زمانی که اسرائیل و مصر غزه را در سال ۲۰۰۶ محاصره کردند تنها سه تن از اعضای ف. از سال ۲۰۰۹ سفری صورت نگرفته است. در سال ۲۰۱۸ اسرائیل مانع سفر سه تن از اعضای کنگره به غزه شد.

شاپیرو: خانواده‌های فلسطینی از منازلشان اخراج شده‌اند، دانشجویان فلسطینی که در کلاس درس در معرض شلیک گاز اشک‌آور قرار گرفتند و کودکان فلسطینی را به دست سربازان اسرائیلی کشتند. همه این اتفاقات تنها این هفته با حمایت مالی دولت آمریکا اتفاق افتاد. بخش ۵۰ از قانون کمک‌های خارجی ارائه کمک نظامی به دولت‌هایی که وجهه‌های بدی مانند اسرائیل را منع مکی مان دارند. هیچ گونه شروطی هم بر کمک‌های نظامی آمریکا به اسرائیل اعمال نمی‌شود. حمایت و سیاسی آمریکا از اسراییل اطلاعات نظامی در زمینه حقوق بشر است.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری