درخشان: بعد از داربی می‌توان قهرمان را پیش بینی کرد / گوهری نیاز به زمان داردیشکسوت پرسپولیس می‌گوید از داربی می‌توان پیش بینی بهتری نسبت به قهرمانی بعد از لیگ داشته باشد.

حمید درخشان در گفت‌وگو با ایسنا درباره برتری ۳ بر یک پرسپولیس مقابل مس رفسنجان اظهار کرد: بازی و. وبی بازی در این بود که همبستگی و کار تیمی پرسپولیس نسبت به هفته های گذشته بهتر بود. این یک حسن است و بازیکنان هرچقدر که می‌گذرند بهتر بازی می‌کنند. رسپولیس در خط هافبک دونده بازی کرد و خط حمله به خوبی تغذیه شد و این شکل خیلی خوبی برای گل پیدا کرد.

او ادامه داد: از این که پرسپولیس سریع گل خورد، باید بگذریم چون غافلگیر شد. البته این یک اشکال است و نباید غافل شوند. مس تیم بسیار خوبی بود و انتقال از دفاع به حمله را خیلی خوب می‌داد و با توجه به حضور گادوین. منشا توانمندی است و اگر از غافل مطمئن شوید تنبیه می‌شوید. بعد از آن هافبک های پرسپولیس خیلی خوب بازی کردند و عمق را خوب پیدا کردند.

یشکسوت باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: پهلوان هم بازیکنی است که در یکی دو هفته گذشته با کیفیت بازی مد اگر این روند ادامه داشته باشد، راحت تر به بالای جدول می رسد و اجازه نمی دهد اختلافش با. هفته‌های زیادی تا پایان لیگ باقی مانده است و نمی‌توانیم پیش بینی کنیم چه تیمی می‌تواند قهرمان شود. بعد از داربی می‌توانید پیش بینی بهتری نسبت به قهرمان لیگ داشته باشید. به نظر من برنده داربی می‌تواند به قهرمانی نزدیک شود.

او درباره عملکرد احمد گوهری گفت: طبیعی است که یک جوان را جذب کند که می‌خواهد در یک تیم بزرگ بازی کند مطمئنا استرس در وجودش خواهد بود. نیاز به زمان و نیاز دارد از نظر بدنی خودش را با شرایط هماهنگ کند. حتی بازیکنان بزرگ هم برایشان بازی در تیم بزرگ سخت است.

انتهای پیام