درآمد ۳۳۰ میلیاردی پرسپولیس، از ادعای تا کنون!


با وجود ادعای مدیران پیشین پرسپولیس مبنی بر درآمد ۳۳۰ میلیاردی این باشگاه در لیگ بیستویکم، به نظر می رسد هیچ مبلغی برای کارگزاری جهت انجام این مبلغ وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، ۱۴۰۰ اواسط آذر و پس از کش و قوس های فراوان، باشگاه پرسپولیس از کارگزار رسمی خود رونمایی و رسما اعلام کرد که از قبال این قرارداد ۳۳۰ میلیارد تومان بابت اجرای تبلیغات محیطی بازی های خانگی و تبلیغات روی پیراهن درآمد خواهد داشت. البته که در نشست خبری رونمایی از کارگزار، سید مجید صدری به عنوان سرپرست وقت باشگاه رسما عنوان کرد که ۳۰۰ میلیارد تومان هم بابت حق پخش تلویزیونی در قرارداد ذکر شده است که همان زمان هم بر کسی پوشیده شده است که این مبلغ از انتظار است اما ادعا می شود. مالی برای تبلیغات محیطی و پیراهن چقدر نزدیک است؟

بر اساس ادعای مدیران پیشین پرسپولیس، قرارداد کار این باشگاه طوری تنظیم شده است که ۲۲۰ میلیارد تومان بابت سوشیال مدیا، تبلیغات روی پیراهن و مجازی و ۱۱۰ فضای مجازی هم بابت تبلیغات محیطی بازی های خانگی به عنوان “کف قرارداد” ذکر شده است اما بررسی ها نشان می دهد. می‌دهد اعداد اعلامی زیادی با حقیقت دارد.

درآمد ۳۳۰ میلیاردی پرسپولیس، از ادعای تا کنون!

اول کارگزار پرسپولیس اجرای تبلیغات محیطی بازی های خانگی پرسپولیس را از هفته هشتم در اختیار داشت و ۱۱۰ عدد ۱۵ میلیاردی برای بازی خانگی کل فصل پرسپولیس است. از طرف دیگر در زمان امضای این قرارداد و اعلام کف درآمد ۳۳۰ میلیاردی، روی پیراهن پرسپولیس نام اسپانسر دیگری وجود داشت که این اسپانسر پول خود را تا پایان فصل را پیش از این پرداخت کرده بود و عملا پیراهن در اختیار کارگزاری جدید نبود تا درآمدزایی کند. در ادامه هم با تلاش‌هایی که از هفته هفدهم لیگ برتر پیراهن انجام شد را در اختیار گرفتن قرار داد. حال سوال این است، مدیران سابق پرسپولیس که از این شرایط به طور کامل خبر می‌دهند چگونه درآمد ۳۳۰ د

بر اساس اطلاعاتی که یک مقام مشخص در پرسپولیس در اختیار تصمیم گیری قرار داده است، در قرارداد کارگزار پرسپولیس عملا هیچ باشگاهی ذکر نشده و با حضور رئیس سابق باشگاه پرسپولیس که گفته می شود کارگزاری به زودی ضمانت نامه بانکی برای پرداخت کف قرارداد به ارائه شده است. می‌کند، تا به امروز هیچ ضمانت‌نامه‌ای هم به باشگاه ارئه نشده است. واقعی کارگار اگر درآمدی به دست آورد، به پرسپولیس پواهد هیچ ضمانتی برای پرداخت ۳۳۰ میلیارد تومان ادعای مدیران پیشین وجود ندارد.

کارگر باشگاه پرسپولیس از زمان امضای قرارداد خود، سهم سازمان لیگ از تبلیغات محیطی را به این سازمان پرداخت کرده و از طرف دیگر تا به امروز که در هفته هجدهم لیگ برتر حدود ۴۰ میلیارد تومان به حساب باشگاه پرسپولیس واریز شده است که اگر اعداد مرود باشد. ادعایی مجید صدری سرپرست سابق باشگاه درست بود گزارش باید حداقل نیمی از امروز کار مبلغ قرارداد یعنی ۱۵ میلیارد تومان را پرداخت می کند که این اتفاق رخ نداده است.

انتهای پیام