دبیر: ۷ نفر در هیئت اجرایی کمیته باید کنار بروند / شهوت قدرت داشتم نامزد ریاست می‌شدمرئیس فدراسیون تاکید کرد: نباید در هیئتی که اعضای هیئت رئیسه شورای مرکزی باشند و یا در.

به گزارش ایسنا، علیرضا دبیر عصر پنجشنبه در حاشیه رقابت های کشتی فرنگی جام تختی در اهواز، درباره رای اداری در مورد ممنوعیت فعالیت های فدراسیون هایی که عضو هیات علمی دانشگاه های دولتی هستند، گفت: همان قدر که ماده و ثبت یک موضوع برای تصمیم گیری است. شود، همان‌قدر هم ذکر و ماده داریم تا یک قانون رد شود. هر زمانی حس کنم به درد کشتی نمیخورم یا کار غیرقانونی انجام می شود، همین صبح دستشان را ماچ می کنم و میرم پی زندگیم اما تا روزی که کارم را انجام می دهم و همه هم این را میدانند که اهل استعفا نمی دهند اما به قانون می گویند. تعظیم می‌کنم و هر چه قانون بگوید انجام می‌دهم.

شورای فدراسیون های کشتی، افزودن: من اصلاً مامور نیستم، ساعت های کلاس کلاس را پر میکنم و ریالی هم از فدراسیون نمیگیرم اما هر چه قانون بگوید سرم پایین است و تمکین میکنم. دوستان بررسی می کنند که آیا قانون مجلس بالاتر است یا قوانین دیوان عدالت اداری. حتی به من اعتراض کنم. اما نه من هیچ کار شخصی درباره خودم در فدراسیون نمی‌کنم. شیتی برای من از همه چیز مهم تر است.

در پاسخ به این سوال که در صورت لزوم از فدراسیون یا هیئت علمی استعفا می‌کند؟ :فت: اصلا فکر نکنم که کار به آن جا برسد.

دبیر در ادامه در پاسخ به سوالی درباره ارسال نامه به کمیته ملی المپیک و درخواست برای استعفای ۵ هیئت کمیسیون ملی المپیک به این دلیل که در حال حاضر نماینده هیچ یک از فدراسیونی است، گفت: از نظر قانون ۴ سال هیئت اجرایی تمام شده است. و از دی ماه به بعد تا مجمع هر چه تصمیم بگیرد غیرقانونی است. مجمع یادمان نرود ۴ سال پیش به فرد رای نمی‌دهد، بلکه به کمیته‌های فدراسیون‌ها رای داد و آن جایگاه مال فد. برادرانی هم که فدراسیون‌هایشان المپیکی نیستند و به جای ۵ نفر باید ۷ نفر کنار بروند باشند. ودشان می‌دانند چه کسانی هم هستند. فدراسیون‌های غیرالمپیکی نباید درباره المپیکی‌ها تصمیم بگیرند. باید به المپیک و بازیهای آسیایی احترام بگذارند و استعفا بدهند. من خواهشم این استفعفا بدهند و اگر نباشند بهتر است.

وی تاکید کرد: می‌دانم صالحی امیری انگیزه‌های برای ادامه کار ندارد.

فدراسیون فدراسیون فدراسیون ادامه داد: خیلی بد است، اگر رئیس جمهور فدراسیون باشد می‌گوید حق ما را بدهید، می‌گو. ۵ن ۵ نفر آدمهای خیلی محترمی هستند اما فکر نمی کنند خیلی بهتر خواهند بود. درباره اعضای هیئت اجرایی مجمع باید تصمیم بگیرند. تصمیم تصمیم گیری که آن‌هایی که باید المپیکی باشند داخل بروند هستند.

آیا در پاسخ به این سوال که آیا می‌خواهید هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک را وارد کنید؟ :فت: اگر شهوت قدرت داشتم برای ریاست کمیته نامزد میشدم.

دبیر سپس در پاسخ به این سوال که با این اوصاف نامزد ریاست کمیته ملی المپیک نمی‌شود؟ فت: حالا ببینیم‌!

وی بار دیگر از بودجه کشتی گلایه کرد و گفت: میته ملی المپیک و هیئت اجرایی یک دهم حق کشتی م. یکی از اعتراضات من به اعضای هیئت این است که درباره کشتی تصمیم می گیرند که … بودجه کشتی که کمیه.

دبیر سپس درباره میزبانی خوزستان از جام تختی گفت: خوزستان یکی از قطب‌های کشتی فرنگی است. امروز از صبح با نماینده خبرگان، مقام، فرمانده سپاه، نماینده مجلس و دوستان دیگر جلسه داشتی. وزستان باید به جایگاه خود در کشتی برسد. امسال در مدال جهانی نگرفت که اصلا خوب نیست باید کاری کند که مدالهایش در جهانی ادامه دار باشد و ب ش و از رقابت بین فارس خوزستان و قم در کشتی لذت می‌برم.

او در پایان با اشاره به عملکرد خوب سرپرست هیئت کشتی خوزستان، گفت: انصاف آدم زحمتکشی است بدون اد دم بسیار زحمتکشی است و ما او را از والیبال دزدیدیم!

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری