داوران یازدهمین جشنواره ملی عکس رضوی در خراسان شمالی مشخص شدندایسنا / خراسان شمالی «حسین فرخنده» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با صدور حکمی داوران یازدهمین جشنواره ملی.

به گزارش ایسنا از روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شم «جلال شمس آذران»، «صادق سوری» و «منصوره معتمدی» به عنوان داوران یازدهمین جشنواره ملی عکس رضوی اد

در معرفی این داوران به تخصص، تجربه و نگاه علمی و تخصصی آنها اشاره شده است.

“جلال شمس آذران” متولد ۱۳۵۰ برنده جایزه شید ۲۰۱۵ مجموعه “باد ما را خواهد برد” مانند پروژه بلند مدت وی که در منطقه سیستان و بلوچستان به عنوان اولین جایزه جشنواره جهانی تصویر سال جهان را در بخش محیط زیست از آن کود کرد. .

“صادق سوری” متولد ۱۳۶۴ کارشناسی عکاسی و تصویربرداری، مدیر کانون عکاسان سیستان وبلوچستان، عضو انجمن عکاسان ایران، عضو انجمن صنفی مطبوعات ایران، برگزاری مراسم ورکشاپ آموزشی، مد انجمن سینمای جوانان و برگزاری بیش از ۱۰ نمایشگاه گروهی و فردی در کانامه وی به ثبت شده است.

“منصوره معتمدی” متولد ۱۳۵۷، کارشناس طراحی پارچه، شروع فعالیت های عکاسی حرفه ای در مطبوعات از سال ۱۳۷۶ همکاری با خبرگزاری های خارجی، شرکت در نمایشگاه های گروهی داخلی و خارجی، داور چند مسابقه عکاسی، برگزاری نمایشگاه های گروهی و فردی، کسب بیش از حد از مقام در جشنواره های مختلف را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

گفتنی است، فعالیت دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی عکس رضوی از اول مهرماه ۱۴۰۰ آغاز شد و مراسم اخ

عکاسان و علاقه مندان این هنر می توانند آثار را تا بیست و پنجم فروردین ماه ۱۴۰۱ در سامانه جشنواره portal.shamatoos.ir و یا به پست الکترونیک جشنواره [email protected] ارسال کنند و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. و ۰۹۱۵۹۸۴۳۸۸۱ تماس دسترسی پیدا کنید.

انتهای پیام