دانلود قسمت ۱۳ سریال یاغی; نسخه کامل با نصف اینترنت رایگان


برای دانلود قسمت ۱۳ سریال یاغی (قسمت ۱۳) که صبح پنجشنبه منتشر می شود به ادامه مطلب مراجعه کنید. نسخه های دانلودی قسمت سیزدهم سریال یاغی با بالاترین کیفیت و حمل و نقل رایگان با نیم بها و قانونی موجود می باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از راشدون. سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی است. این سریال جذاب و باکیفیت دارای نقش های مهمی توسط بازیگران سینما و تئاتر می باشد که حتما تماشا کنید. یاغی داستان پسری به نام جاوید است که سعی می‌کند از هر راهی اعم از سختی‌ها و ناامیدی‌ها و جامعه‌ای که او را به آن طرف می‌برد و با امید پیروز می‌شود، خود را باز کند.

دانلود قسمت 13 سریال یاغی;  نسخه کامل با نصف اینترنت رایگان

دانلود قسمت سیزدهم سریال یاغی

قسمت سیزدهم فیلم سینمایی «یاقی» از امروز پنجشنبه در حالی که قسمت چهاردهم این مجموعه در روزهای جمعه این هفته یعنی ۲۰ و ۲۱ مردادماه اکران می شود.

دانلود قسمت چهاردهم سریال یاغی

دانلود قسمت 13 سریال یاغی;  نسخه کامل با نصف اینترنت رایگان

شخصیت های سریال یاغی

پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، فرهاد اصلانی، نیکی کریمی، آبان عسکری، مهدی حسینی نیا، مه لقا باقری، عباس جمشیدی فر، جواد خواجوی، ناهید مسلمی، آمیرزا دلاوری، بهرام ابراهیمی، نادر شهسواری نیا، دیبره. ، محمد صابری، توفیق حیدری، سامان محکویه، افشین حسنلو، حسن همتی، شهاب کارلو، محمد مطهری پور، سعید شریف، عباس ایمانی، علی محمد حسام فر، پگاه سعیدی، لادن جواوند، هوشنگ گوانلو، صفر محمدی، مهد مقدیر. خانی، نیلوفر شاهفری و…

داستان سریال غیر قانونی

«یاقی» درامی پر فراز و نشیب را در سفر قهرمان روایت می کند که شخصیت های مختلف از طبقات مختلف اجتماعی او را در راه تعقیب می کنند یا مانع او می شوند. شورشیان باید بر محدودیت های درد و خستگی غلبه کنند. در پایان برنامه جدید یاغی گفته شد که اگر یک روز از عمرم باقی بماند به خودم سم تزریق می کنم و گفتگو بسیار هیجان انگیز و جالب شد.

درباره سریال غیر قانونی

سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی در سال ۱۴۰۱ تولید شده است. سریال یاغی بهترین سریال سینما و تلویزیون عبارتند از: فیلمنامه این سریال توسط پدرام پورامیری، حسین دوماری و محمد کارت در سال گذشته نوشته شده و بارها بازنویسی شده است. همچنین همین گروه نویسندگی تجربه نگارش تصویر فیلم «شنای پروانه» را نیز در کارنامه خود دارند. فیلمی که بارها مورد تحسین منتقدان قرار گرفته و رکوردهای زیادی را برای پخش از شبکه نمایش خانگی به ثبت رسانده است.

نتیجه

رسانه راشدون که به صورت قانونی مجموعه وب خانگی را منتشر می کند، شما را به تماشای و دانلود قسمت سیزدهم یاغی دعوت کننده است و امیدوارم از تماشای آن لذت ببرید

پایان گزارش تبلیغات