دانلود قسمت هشتم سریال یاغی با لینک مستقیم و حجم رایگان


دانلود قسمت هشتم سریال یاغی در مطلب بعدی امکان پذیر است.

به گزارش ایسنا به نقل از فیلمینو. دانلود سریال یاغی ۸ با حجم رایگان سایت برای علاقه مندان امکان پذیر است. سریال یاغی یک سریال اجتماعی و خانوادگی به کارگردانی محمد کارت است. این سریال یکی از ستارگان شبکه نمایش خانگی است که توانست رکورد سری قبلی را با بازی بازیگرانی چون پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی بشکند. .

برای دانلود قسمت ۸ سریال غیرقانونی به لینک زیر مراجعه کنید.

دانلود سریال یاغی قسمت ۸

بازیگران سریال یاغی

پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، آبان عسکری، مهدی حسینی نیا، مه لقا باقری، عباس جمشیدی فر، جواد خواجوی، ناهید مسلمی، امیریس دلاوری، بهرام ابراهیمی، نادر شاهسواچ، محمد سابر، توفیق حیدری، سامان محکوه، افشین حسنلو، حسن همتی، شهاب کارلو، محمد مطهری پور، سعید شریف، عباس ایمانی، پگاه سعیدی، لادن جاوند، هوشنگ گوانلو، مائده تقوایی، مهرداد خانی، نیلو. .

اکران سریال یاغی توسط پدرام پورامیری، حسین دوماری و محمد کارت با نگاهی به داستان «سالتو» نوشته شده است.

داستان سریال غیر قانونی

جیران جدیدترین ساخته محمد کارت کارگردانی به نام «کیشور» در حوزه اجتماعی و خانوادگی است که یکی از پرطرفدارترین آثار نمایش خانگی ۱۴۰۱ است.داستان سریال درباره دو نفر به نام های بهمن و نادر است. به یک کشتی گیر به نام علی شادمان تا او را به سمت اشتباه سوق دهد.

  • کارگردان: محمد کارت
  • تهیه کننده: اسماعیل عاففه
  • نویسندگان: پدرام پورامیری، حسین دوماری و محمد کارت

درباره سریال غیر قانونی

سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی ساخته شده در سال ۱۴۰۰ این سریال تولید ایران و نوع عشق و خانواده است.

دانلود قسمت هشتم سریال یاغی با لینک مستقیم و حجم رایگان

دانلود سریال آفتاب پرست

تماشا و دانلود فیلم ایرانی و خارجی یکی از سرگرمی ها و علاقه عمومی است، اما به هر دلیلی رسانه ای که از این فیلم دانلود می کنید خوب نیست، ممکن است از دیدن فیلم لذت نبرید. به همین دلیل انتخاب تلویزیون غرب به عنوان بهترین و بهترین مرجع واردات فیلم و سریال ایرانی به شما کمک می کند تا از روزهای سخت خود بهترین استفاده را کرده و به خوبی سازگار شوید تا از سینما و سرگرمی در فضای باز دوری کنید. حالا به فیلمینو بروید و تماشا کنید تا از خستگی و افسردگی خلاص شوید.

پایان گزارش تبلیغات