دانشگاهیان برای حضور در مانترا سال تصمیم گرفت هستند


کد خبر: ۱۱۶۷۴۱

گذشته تاریخی تخلیه: دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ – ۱۶:۰۲

اجتناب کرده اند همه دانشگاهیان آرزو می کنم برای باور مانترا سالی کدام ممکن است مقام معظم مدیریت آن را مولد، اطلاعات بنیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشتغال زا نامیده اند، پافشاری کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} زمینه اجتناب کرده اند هیچ کوششی دریغ نکنند.

بر ایده مطالعات لوستر مهمت علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری همراه خود صدور پیامی تبریک سال نو اظهار داشت: دانشگاهیان باید وقف شخصی را برای باور مانترا سال، ساخت علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمیل اشتغال داشته باشند.

محتوای متنی تبریک نوروزی به دکتر ذوالفقل به رئوس مطالب زیر است؛

هر دو مرکز دل ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادراک ها، هر دو سرچشمه عصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز

ای مبدل سال را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاری، جاری ما را به بهتر از حالت تغییر کن

افشا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نواختن ساز جدید

وقتی اجتناب کرده اند بهشت ​​رسیدم لحن جدید

بهار مظهر زایش نعمت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر نعمت های الهی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوروز مظهر نو شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید نو شدن دنیای کهن است. حلول سال نو را انتخاب کنید و انتخاب کنید خجسته عید سعید فطر را به مقام معظم مدیریت، ملت شریف ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمتگزاران فداکار نظام مقدس جمهوری اسلامی به طور قابل توجهی گروه غول پیکر آموزشی، اساتید فرهیخته، محققین را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژوهشگران تبریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهنیت عرض می نماییم. انبساط اخلاقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غنای قطعا ارزش آن را دارد های باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید انسانی. نیاز می کنم به برکت بهار حضور همگان شکوفا را انتخاب کنید و انتخاب کنید باران ببارد.

سال ۱۴۰۰ را پایین اوج می گذاریم کدام ممکن است بیماری عروق کرونر مربوط به سال در گذشته محدودیت هایی را برای گروه آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید متأسفانه راه نجات یارانی تحمیل کرد. کالج دانشگاهمحققین، پژوهشگران، دانشجویان گران قیمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارمندان گرانقیمت دانشکده ها، امکانات تحقیقاتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری {به دلیل} شیوع این اپیدمی جهانی، کف دست اجتناب کرده اند کار کشیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرمایه های هنگفتی را اجتناب کرده اند آموزش برتر اجتناب کرده اند کف دست داده ایم. اینجانب ضمن آسایش عمیق شخصی به گروه آموزشی، برای خانوار های این اعضای خانواده پایداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهزیستی مسئلت دارم.

دانشمندان را انتخاب کنید و انتخاب کنید محققان پرتلاش ما در سال ۱۴۰۰ دلسوز گروه پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر مردم بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود امتحان شده در یک روز واحد زمانی شخصی در نمایندگی های اطلاعات بنیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پارک های علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری اقدام به ساخت ماسک، ضدعفونی کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید طیف گسترده ای از ضدکرونا کردند. از دستگاه برای جلوگیری اجتناب کرده اند هر گونه شیوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدون در نظر گرفتن انواع اشخاص حقیقی تحت تأثیر این بیماری اصولاً باشد، بستگی دارد مدیران دولتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید وابستگی آنها به نیازشان به واردات محصولات اصولاً تبدیل می شود.

اجتناب کرده اند عواقب خطرناک کاهش تاج گذاری حضور دانشمند در اطراف های دانشکده این بود کدام ممکن است همراه خود کاهش اسبابک ها در گروه را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش واکسیناسیون نهایی، گام های شدید برای اجتناب کرده اند سرگیری آموزش حضوری در دانشکده ها اجتناب کرده اند نیمسال اول ترم دوم برداشته شد انشاالله در سال جدید شاهد حضور شدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مناسب دانشجویان در دانشکده ها باشیم. در سال ۱۴۰۰ شاهد سیزدهمین فاصله انتخابات ریاست جمهوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقدمه افراد ایران در محدوده مسئولان حال بودیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پی {این مهم}، آموزش برتر ملت نیز برای شکسته نشده ورزش های سازنده زودتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسداری اجتناب کرده اند والای آموزشی ایران، رئیس جدیدی پیدا کرد. ایستاده شانزدهمین ملت جهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولین ملت جهان است کدام ممکن است گام های جدیدی در جهت ارتقای علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری اجتناب کرده اند تذکر ساخت آموزشی برداشته است.

استقرار معاونت فناوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوآوری وزیر علوم شناخته شده به عنوان اولین اقدام مهم وزارت علوم در مقامات سیزدهم نماد می‌دهد کدام ممکن است مسئولان آموزش برتر در وسط کنونی اجتناب کرده اند پیشرفت‌های آموزشی کنونی رضایت ندارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان به اصلاح را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوآوری در استفاده شکسته نشده می‌دهند. اجتناب کرده اند ایالت معنی آموزشی چون آن است در متنوع اجتناب کرده اند سخنرانی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصاحبه ها ردیابی کردم، تأیید می کنم کدام ممکن است این سیستم وزارت علوم در عصر جدید، به کارگیری تحقیقات آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رفع مشکلات گروه توسط محققان توانمند در ملت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سال ۱۴۰۱ بدیهی شد. .

به غنیمت بهار را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکرار صدا هر دو ضربان مرکز امید دارم بگذار توجه انداز معمار امیدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نویدها باشد. در نظر گرفته شده می کنم زمانی اینطور باشد. نوروز سالی است کدام ممکن است در آن حکمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید معنا رئوس مطالب تبدیل می شود. در تحریک کردن سال نو برای دوستان لذت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاداش آن مرحوم آرزومندیم، بر آیین باستانی بر اوج سفره هفتم می نشینیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود صدای زمزمه هر دو اصلاح شرایط فرا رسیدن سال نو را جشن می گیریم.

دعا می کنم بهار در راه باشد بهار را انتخاب کنید و انتخاب کنید شالوده معرفت باش. در طولانی مدت مجدداً اجتناب کرده اند تمامی افرادی که در بخش علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری ورزش می کنند همراه خود عزت را انتخاب کنید و انتخاب کنید برکت در کنار همراه خود بهزیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید موفقیت روزافزون خواهشمندم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند همه دانشگاهیان آرزو می کنم بر باور مانترا سال کدام ممکن است مقام معظم مدیریت آن را {بهره وری} عنوان فرموده اند اصرار داشته باشند. ، اطلاعات بنیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشتغال زایی. محکم باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در این مد اجتناب کرده اند هیچ تلاشی دریغ نکنید.

تأمین: وزارت علوم