دادستان جدید مرکز استان زنجان معارفه شد / تاکید بر صیانت از حقوق عامه و ارتباط با مردمبا حضور دادستان کل کشور و به صورت ارتباط تصویری ، دادستان عمومی و انقلاب زنجان معارفه شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور مراسم معارفه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان با حضور حجت الاسلام و المسلمین منتظری برگزار شد.

در این مراسم که معاون دادستان کل، حجت الاسلام و المسلمین خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان و همچنین اعضای شورای تامین و شورای استان استان حضور داشتند بهروز عباسی به عنوان دادستان جدید مرکز استان زنجان معارفه و خدمات و زحمات حجت الاسلام والمسلمین حسینی را به عهده داشتند. محسن کرمی در کسوت دادستان سابق استان تجلیل بعمل آمد.
دادستان کل کشور در این مراسم ضمن تبریک اعیاد رجبیه و شعبان، این مراسم را با این ایام خجسته به فال نیک گرفته و اظهار کرد: امیدوارم شروع کار دادستان جدید استان به یمن این ایام فرخنده همراه با توفیقات روز افزون و سالم باشد. تجریبات دادستان سابق استان بیشترین بهره را برده و به نحو مناسبی خدمتگزار مردم باشند.
وی گفت: دادستان استان جدید باید از همین ابتدا کار را با تلاش و کوششی جدی آغاز کرده و به دنبال رفع باشد.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری ادامه داد: یکی از وظایف اصلی دادستان حضور در جمع مردم و ارتباط دات دادستان به عنوان مدعی العموم وظیفه دارد هرجا که حقی از مردم تضییع در میدان بوده و به حقوق مرد باشد.
دادستان کشور با بیان اینکه یکی دیگر از کل وظایف دادستان است که دادستان محترم استان زنجان هم باید باشد. حقوق عامه مصادیق دارد و شرایط اقتضا می کند با همدلی و همراهی سایر دستگاه ها از معی.
وی اظهار کرد: حقوق عامه موضوعی نیست که فقط به دستگاه قضایی مربوط می شود، بلکه دیگران هم باید کمک کنند و از همه افراد درخواست کنند که در باب احیا و صیانت از حقوق عامه کمک کنند و اجازه ندهند هیچ حقی از حقوق عامه مردم مورد تعدیل هستند. قرار گرفتن.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری بر حمایت از بنگاه های اقتصادی هم تاکید کرد و گفت: شرایط اقتصادی کشور ایجاب می کند همه دستگاه ها در میدان عمل تا می توانند به چرخش چرخ اقتصادی کمک کنند. ما در دستگاه قضایی در کنار دستگاه های اجرایی و متولی اقتصاد کشور هستیم تا شرایط اقتصادی کشور بهد.
دادستان کل کشور با بیان اینکه وظایف دادستان بسیار مهم است افزود: دادستان نیازمند همراهی و حمایت اداره دادگستری استان، دستگاه های اجرایی و سایر سازمان ها و مراکز است. ما هم در حامی و پشتیبان دادستان های مراکز استانی تا مرکز قانونی به وظایف و تکالیف دد هستیم.
وی در ادامه برخورد با بانک های متخلف هم اشاره کرد و گفت: یکی از راه های کمک به صنایع. بانک ها نسبت به اجرای قانون باید اهتمام داشته باشیم و تصمیم بگیریم که در برخورد با بانک های متخلف. بانک ها باید نسبت به وظایف قانونی خود عمل کنند. مطمئنیم بانک ها باید حافظ باشند که سرمایه خود را در اختیار مردم قرار دهند که باید این نقدینگی را به سمت و سوی تولید و حمایت از بنگاه های اقتصادی هدایت کنند.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری با بیان اینکه روند آزادسازی سواحل و بستر رودخانه ها خوب بوده است و این یک امر ضروری می باشد گفت: طبیعتا این موضوع اولویت اول مردم و دستگاه قضایی و دستگاه های اجرایی نیست که صرفاً بخواهیم به این بسنده می شود بلکه باید بشود. به فکر نیازات زندگی مردم و رفع مشکلات و گرفتاری های آنها باشیم.
حجت الاسلام سید محسن هاشمی مدیر روابط عمومی دادستانی کل کشور در ویژه برگزاری این مراسم بیان کرد: به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی در این ایام که عموم شهرها قرمز شده اند در این مراسم با حضور علی اکبر بختیاری دادیار دادسرای دیوانعالی و ریاست دفتر دادستان کل و غلامعباس ترکی معاون حقوق عامه و جواد بابایی معاون امور فضای مجازی دادستانی کل به صورت ارتباط بصد.
فتنی است حجت الاسلام و المسلمین کرمی در حکمی به ریاست سازمان قضایی استان قم منصوب شده است.
انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری