خوراکی های تابستانی: سیر و پنیر پارمزان


عکس ارسال کنید

ارسال شده توسط ۱۸ آگوست ۲۰۱۹

آیکون

چه چیزی شبیه کابل درهم است اما سبز است و طعمی شبیه سیر دارد؟ سیر پوست کن!! من به تازگی کشف کردم، این آونگ که به آن یک سبزی گلدار با ساقه بلند در مزرعه ارگانیک High Hill در مریدین CT می گویند. آنها ساقه های گلدار یک پیاز سفت سیر هستند. آنها فقط ۴ هفته در تابستان رشد می کنند و ساقه و گلی دارند که همگی خوراکی هستند. مزارع محلی نزدیک خود را بررسی کنید. وقتی در روغن تفت داده می شود بسیار خوشمزه است، فقط ساقه ها را از جایی که چوبی هستند جدا کنید. این سبزی را می توانید از https://www.getgarlic.com/product/garlic-scapes خریداری کنید.

این یکی از چیزهایی است که باید در یک حوله پیچیده و در چمدان خود برای تحویل گرفتن به خانه بیاورید! وقتی آنها را در یخچالم گذاشتم، به آنها خیره شدم و گفتم: با آنها چه کنم؟ بعد از جستجو، بعد از چند روز آن را به قطعات ۲ اینچی برش دادم و در ماهیتابه سرخ کردم. شگفت آور!

مزه سیر با رنگ های واقعی سیر مخصوصا در گل، (اما نه قوی)، من آن را در روغن زیتون تفت دادم و پنیر پارمزان رنده شده را اضافه کردم. غذای جانبی عالی یا با گوشت کبابی یا پاستا. کم کالری با ۳۰ کیلو کالری در ۱/۲ فنجان و ۶ گرم پروتئین. این یکی از آن سبزیجات باطنی است که اگر بتوانید آن را در تابستان پیدا کنید، شما را خوشحال می کند!

این دستور پخت است:

  • ۲ فنجان پوست ۲ اینچی خرد شده

  • ۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون

  • نمک دریا و فلفل آسیاب شده

  • پنیر پارمزان تراشیده شده

    روغن را در ماهیتابه داغ کنید و پوسته را به مدت ۵ دقیقه سرخ کنید و دور تابه را بچرخانید تا کمی طلایی شود. نمک، فلفل و پنیر پارمزان رنده شده را اضافه کنید و به عنوان سبزی کناری سرو کنید.