خلبان صدای “بمب” را در فرودگاه لاگاردیا شنید و درخواست ضبط کمک کرد

دسته‌بندی نشده


خلبان هواپیما که برای فرود در فرودگاه لاگاردیا شتابزده بود ، از ترس منفجر شدن توسط هواپیما در جریان گفتگوهای ضبط شده خود با کنترلرهای ترافیک آرام و خونسرد بود.

شنیده می شود که خلبان پرواز شماره 4817 جمهوری ایرلاینز در حالی که بحران در حال شکل گیری است می گوید: “ما در حال فرود هستیم”.

یک حادثه هولناک درست ساعت 3 بعد از ظهر رخ داد ، هنگامی که هواپیمایی که از ایندیاناپولیس پرواز می کرد در باند 4 در فرودگاه کوئینز فرود آمد و 76 مسافر و چهار نفر از خدمه را به سرعت تخلیه کرد.

خلبان می گوید: “برج ، آجر 48 … 4817 ، ما در حال اعلام وضعیت اضطراری هستیم ، در اینجا شرایطی وجود دارد که یک فرد مشکوک دارای یک شیء شبیه به یک ماده منفجره است.”

“Brickyard 4817 ، شما گفتید مشکوک است … کسی چیزی مشکوک دارد؟ کنترل کننده های ترافیک هوایی پاسخ می دهند.

“بله ، در هواپیمای ما. ما اکنون می رویم ، “خلبان می گوید.

هنگام تماس خلبان ، هفتاد و شش مسافر و خدمه تخلیه شدند "وضعیت افراطی" در هواپیما.
هنگامی که خلبان خواستار وضعیت اضطراری در هواپیما شد ، هفتاد و شش مسافر و خدمه آن تخلیه شدند.
گفتن

زنی که در کنار مسافری آشکارا دیوانه نشسته بود و به مهماندار هواپیما ، The Post ، هشدار می داد ، بعد از بلند شدن هواپیما ، زمان نشستن عجیب خود را برای پرواز گفت.

“او عکسهایی را نگاه می کرد که شبیه بمب های خانه بود. در پایان پرواز ، او بسیار ناپایدار و ناراحت شد ، طوری قدم زد که انگار وقتی فرود می آییم دوربین را بر می دارد ، و می خواهد سایه ای بسازد. این رفتار بسیار عجیبی بود. “

پس از اینکه خلبان و کنترل کننده ترافیک هوایی بحث می کنند که هواپیما باید در کدام باند فرود بیاید ، برج می پرسد “آیا به کمک احتیاج دارید؟

“بله ، ما تخلیه می کنیم و مسافران از هواپیما محافظت می شوند زیرا نمی دانیم این شخص چه چیزی دارد. بقیه از این هواپیما می ترسند. “

آمبولانس روی آسفالت به هواپیما خوش آمد گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *