خط رسانه ای دشمن برای ترویج عدم کنترل وارد میدان شده استایسنا/ هرمزگان نماینده ولی فقیه در منطقه هرمزگان گفت: دشمن از رسانه ها برای تخریب مبانی انقلاب و ایجاد هرج و مرج در جامعه استفاده کرد تا مردم را از خط امام دور کند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده ظهر امروز (۳۰ مرداد) در هیئت عبادی بندرعباسی با اشاره به سلسله مباحث معضلات اجتماعی گفت: سعی می کنم به ابعاد مختلف موضوع اشاره کنم. حجاب در این سخنرانی و دیگران.

وی حجاب را یک مشکل طبیعی دانست و گفت: خداوند مشکلات فطری انسان را قرار داده است و جایگاه، مذهب، جنسیت و جنسیت او در آن تاثیری ندارد. زیرا طبیعت متعلق به همه انسانهاست.

نماینده ولی فقیه منطقه هرمزگان با اشاره به اینکه اساساً انسان از شیطان بیزار است، گفت: زمانی که آدم از بهشت ​​رانده شد و او را برهنه دید. در عین حال متوجه شدند که برهنگی با وجود و طبیعت انسان سازگاری ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با اشاره به جهات حاکمیتی حجاب تصریح کرد: بحث های امروز حجاب و پوشش اسلامی شامل نفی استقلال آن و ادعای عدم ارتباط آن با نظام دینی است. و حاکمیت که اشتباه است.

وی با اشاره به اینکه برخی به اشتباه حجاب را یک نماز خاص می بینند، خاطرنشان کرد: این افراد حجاب را امری حاکمیتی می کنند و آن را یک مسئله شخصی می دانند که ربطی به آن ندارد.

امام جمعه بندرعباس گفت: سوال اینجاست که دولت ها و رهبران سیاسی دنیا نمی توانند بر اساس شاخص های منطقه ای و محلی قانون وضع کنند و مردم را مجبور به انجام آن کنند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده گفت: حجاب از رکن واجب و ضروری دین مبین اسلام است به طوری که اگر انسان این موضوع را رد کند و آن طرد به خدا برگردد، نوعی ارتداد محسوب می شود. یعنی هیچکس نمی تواند بگوید من مسلمانم ولی حجاب و نماز و روزه را قبول ندارم.

وی با بیان اینکه اصل حجاب را شرع واجب دانسته است، تصریح کرد: درباره حدود حجاب نظرات مختلفی وجود دارد و هرکس باید به حجاب خود رجوع کند.

خط رسانه ای دشمن برای ترویج عدم کنترل وارد میدان شده است

امام جمعه بندرعباس با بیان این مطلب، این روزها دشمن با شرایط سختی مواجه بوده است، تصریح کرد: دشمن با استفاده از رسانه ها، مبانی انقلاب را تخریب کرده و باعث ایجاد هرج و مرج در جامعه می شود تا مردم را از آن منحرف کند. آن . . خط امام انجام دهید

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده گفت: دشمن برای ایجاد رعب و وحشت و تخریب محرم برنامه ریزی کرده است که توسط نهادهای امنیتی کشور خنثی شده است.

حمایت سنگین از صنایع کوچک برای حل چالش اشتغال در هرمزگان باید در دستور کار قرار گیرد

تدوین سیاست ویژه برای حمایت از صنایع کوچک

وی با اشاره به نقش صنایع کوچک در اقتصاد مقاومتی گفت: ۹۰ درصد شرکت ها در ایران را بنگاه های کوچک و متوسط ​​تشکیل می دهند.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه کسب و کارهای کوچک نقش مهمی در اقتصاد کشور دارند، گفت: بیشتر کار کشور بر پشت صنایع کوچک است که نشان دهنده نقش مهم این بخش در اقتصاد کشور است.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با بیان اینکه هرمزگان از نظر صنایع بزرگ از جایگاه بالایی برخوردار است، گفت: آنچه در هرمزگان برای رفع مشکلات کاری جامعه نیاز داریم حمایت بزرگی از صنایع کوچک است.

وی با تاکید بر توسعه اقتصاد روستا برای جلوگیری از مهاجرت گفت: هر چه این صنایع کوچک در روستاها بیشتر باشد در رفع مشکلات موثرتر است.

امام جمعه بندرعباس تصریح کرد: امیدوارم سیاست ویژه ای برای صنایع کوچک منطقه هرمزگان در نظر گرفته شود.

امیدوارم بیمارستان نفت ستاره به زودی تکمیل شود

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده با اشاره به اقدام نفت ستاره بندرعباس در اجرای پروژه بیمارستان گفت: از جمله مشکلات جدی منطقه هرمزگان حوزه درمان است که اقدامات خوبی در حال انجام است و امیدوارم که به زودی در بیمارستان نفت ستاره به پایان می رسد.

وی گفت: امیدوارم بیمارستان خصوصی دندانپزشکی و بیمارستان اطفال نیز که در حال حاضر در حال انجام است به زودی تکمیل شود.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه گام خوبی در زمینه مسئولیت اجتماعی برداشته شده است، گفت: بر اساس مصوبه اخیر مجمع عمومی شرکت نفت ستاره اقدامات لازم برای تایید بدهی ها در حال انجام است و شاهد خوبی بود. مناسبت ها. از نظر زیرساخت های بهداشتی خواهیم بود

اسرائیل در جنگ گذشته متوجه شد که محور مقاومت را امتحان نکرد / جوانان پرچمدار محور مقاومت هستند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده درباره شهادت سه فرمانده فلسطینی گفت: بیش از صد موشک توسط جهاد اسلامی به خیابان های تل آویو شلیک شد تا ملت تلاشی برای مقاومت نکرد.

وی جوانان را مولد محور مقاومت دانست و اعلام کرد: مقاومت متعلق به جوانان است که اگر نگاهی به رهبران جهاد اسلامی بیندازیم اکثراً ۲۰ تا ۲۵ ساله هستند.

در انتهای پیام

در انتهای پیام