خط آتش نشانی ایران ۹ برابر سایر خطوط سراسری گران است!


هجوم به تیم ملی ایران که متشکل از بازیکنان مستعد و مستعد است، ۷ تا ۹ برابر بیشتر از سایر تیم های ملی (گل، دفاع و هافبک) برآورد می شود.

به گزارش ایسنا، دراگان اسکوچیچ ۳۰ بازیکن را به اردوی اخیر ایران در تهران و دوحه دعوت کرده است که نام های جدیدی در میان آنها دیده می شود. ارزش تیم فوتبال ایران بر اساس بازار نقل و انتقالات (از نظر مربیان، بازیکنان و باشگاه های جهان) حدود ۷۳ میلیون و ۱۵۰ هزار یورو است که ایران را سومین تیم ارزشمند آسیا می کند.

اما نکته جالب این است که ارزش هجومی تیم ملی ایران از نظر گل، دفاع و خط هافبک در ایران در حال افزایش است که در این صورت خطوط آتش ایران ۷ تا ۹ برابر خطوط دیگر است!

به نوشته این سایت، هزینه حمله به تیم ملی ایران به تنهایی ۵۴ میلیون و ۴۰۰ هزار کان است که بازیکنانی از جمله جهانبخش و طارمی – دو بازیکن ۶ لیگ معتبر اروپایی – در این میان نقش اصلی را ایفا می کنند. آنها در خطوط دیگر بازی می کنند. علاوه بر این، حضور بازیکنانی چون صیادمنش، قلی زاده و علیپور از دیگر عواملی است که ارزش هجومی را در ایران بالا می برد.

خط آتش نشانی ایران 9 برابر سایر خطوط سراسری گران است!

خط دروازه، دفاع و هافبک ایران با توجه به حضور بازیکنان مطرح در اروپا، ۱۸ میلیون و ۵۰۷۵۰ هزار تومان ارزش گذاری شده است.

البته کارشناسان فوتبال ایران نیز معتقدند بار فنی خط حمله این تیم بسیار سنگین تر از خطوط دیگر است و فوتبال ایران نتوانسته بازیکنان باکیفیتی را به لیگ های بزرگ دیگر مانند دسته هجومی اضافه کند. آینده خط حمله تیم ملی با حضور بازیکنان آینده دار مانند صیادمنش و حسین زاده که جوان ترین بازیکنان تیم ملی هستند روشن تر می شود.

۱۰ بازیکن ارزشمند تیم ملی ایران ۶ مهاجم، دو مدافع، یک دروازه بان و یک هافبک هستند که در ادامه مشاهده می کنید:

خط آتش نشانی ایران 9 برابر سایر خطوط سراسری گران است!

انتهای پیام/