خطرات کشش روغن

دسته‌بندی نشده


در مقاله های قبلی در مورد استخراج روغن ، من توضیح دادم که چگونه ممکن است شیوه های قدیمی به اندازه شنا در آب ساده در برابر پلاک و التهاب لثه م ،ثر نباشند ، دندان ها را سفید نکنند و حتی فرسایش دندان ها را بدتر کنند.

در مورد کشیدن روغن برای درمان دندان ها چطور؟ حساسیت؟ حدود یک چهارم افراد دارای دندانهای حساسی هستند ، مانند احساس درد در هنگام نوشیدن آب یخ. بنابراین ، محققان افراد را به سه گروه استخراج روغن ، حساسیت زدایی از خمیردندان و دارونما ، شستشوی ساده با آب نمک و سپس دمیدن دندان های افراد با هوای سرد تقسیم کردند. همانطور که در 0:44 در ویدیوی من مشاهده می کنید خطر استخراج روغن، دارونما کمک چندانی نکرد. نمرات حساسیت قبل و بعد برای نه از ده در گروه دارونما یکسان بود. با این حال ، ظاهراً حساسیت زدایی خمیردندان ، مانند برداشتن روغن ، به اکثر بیماران کمک کرده است. خوب ، پس وجود دارد است برخی از مزایای کشش روغن اگر دندانهای حساسی دارید ، چرا آن را امتحان نکنید؟ البته ، مگر اینکه معایب یا خطرات خاصی در رابطه با کشیدن روغن وجود داشته باشد.

شما معمولاً فقط نگران مسدود شدن آبریز سینک هستید ، اما دلیل هشدار به کودکان خردسال ترس از آسپیراسیون است. کودکان می توانند به طور تصادفی روغن را خفه کنند و باعث شوند برخی از آنها از طریق لوله اشتباه وارد ریه ها شوند. در واقع ، ممکن است در هر سنی اتفاق بیفتد ، اما آیا این فقط یک نگرانی نظری است؟ خیر کشش روغن شامل مواردی از ذات الریه لیپوئید است که در آن یک ماده چرب در ریه ها محبوس شده است.

این اولین بار در سال 1925 توصیف شد ، زمانی که معمول بود کودکان قبل از مرگ بر اثر ذات الریه از موادی مانند منتول بنزین در سوراخ های بینی خود استفاده می کردند. در کالبد شکافی ، مشخص شد که ناحیه ریه آنها با مایع چرب مسدود شده است. خوشحالیم که دیگر وازلین منتولد مصرف نمی کنیم؟ اما ما انجام دادنبه این دقیقاً Vicks VapoRub است و اگر آن را در سوراخ های بینی خود قرار دهید ، می توانید بخشی از ریه های خود را با آن پر کنید ، همانطور که می بینید 2:18 ویدیوبه وازلین در دمای بدن مایع شده و در هنگام خواب وارد ریه ها می شود ، بنابراین هرگز نباید آن را قبل از خواب در بینی خود قرار دهید. مردم باید بدانند. یک قرن پیش ، من وظیفه خود را با ارسال فیلم “آیا وازلین برای شما مناسب است؟” اما این فقط وازلین نیست – همه چیز را می توان چرب یا چرب کرد. به عنوان مثال ، واضح است که “استفاده از کره داخل بینی” یک داروی قدیمی قدیمی برای کودکان مبتلا به گرفتگی بینی بود. متأسفانه ، کودکان ممکن است دچار ذات الریه یا گرفتگی شوند ریه هابه

در مورد روغن زیتون نیز همین اتفاق می افتد. حتی موردی پیش آمد که زنی به ذات الریه چربی مبتلا شد زیرا به اشتباه تصور می کرد که هنگام خشک شدن سوراخ های بینی روغن بچه را به بینی او تزریق کند ، ایده خوبی است. دلایل غیر معمول از موم شمع تبخیر شده بسیار الهام گرفته شده است ، مانند گذراندن بیشتر وقت خود در حرم احاطه شده با شمع های سوزان. بی دلیل نیست که ذات الریه لیپوئید “ریه آتش خوار” نامیده می شود ، زیرا مجریان در عمل خود خطر جذب روغن مشعل را دارند. خوشبختانه یک دلیل واقعا غیرمعمول تزریق خود به خود روغن است. چرا کسی این کار را می کند؟ برای “افزایش اندازه [their] تناسلی “، البته تا زمانی که آنها به طور تصادفی به رگ برخورد کرده و روغن را به خون آنها تزریق کنند.

در هر صورت ، من بیشتر نگران موارد زیر هستم: زنی در مدت شش ماه چهار بار به دلیل ذات الریه در بیمارستان بستری شد. “در چهارمین پذیرایی [her doctors] او با دقت تمام علل احتمالی پنومونی مکرر خود را زیر سال برد و نشان داد که 2 هفته قبل از اولین بستری شدن خود ، روغن می کشید. ” سپس ، هنگامی که از بیمارستان مرخص شد ، “او به شدت به تمرین بازگشت تا اثرات سمی احتمالی داروهایی که در بیمارستان مصرف می کرد را از بین ببرد.” تلاش او برای “سم زدایی” از تمام داروهایی که به او داده شد منجر به سه مورد شد بیشتر بستری شدن در بیمارستان پزشکان به او می گویند که کشیدن روغن را متوقف کرده و به ذات الریه مبتلا نشود.

این یکی از دلایلی است که انجمن دندانپزشکی آمریکا این عمل را توصیه نمی کند. در واقع ، شما ممکن است آزمایش سفید کردن دندان ها را که در مقاله قبلی توضیح دادم به خاطر بیاورید. محققان به جای افراد واقعی از دندان کشیده استفاده کردند. چرا؟ آنها اظهار داشتند که “انجام آزمایش انسانی در این مورد از نظر اخلاقی موجه نیست [oil pulling] تمرین کنید که بدانید داوطلبان مطالعه به احتمال زیاد باعث ذات الریه لیپوئیدی می شوند. “


این مقاله آخرین ویدیوی مجموعه چهار قسمتی من در مورد استخراج روغن را مورد بحث قرار می دهد. سه مورد اول را ببینید.

 • آیا کشیدن روغن به سرطان کمک می کند؟
 • مزایای استخراج روغن برای پلاک و التهاب لثه
 • کشیدن روغن برای سفید شدن دندان ها و بوی بد دهان

صحبت از خمیر دندان ، آیا تا به حال به این ماده SLS فکر کرده اید؟ ویدیوهای من را تماشا کنید آیا سدیم لوریل سولفات بی خطر است؟ و Ar آیا خمیر دندان CAPD بدون SLS بهتر است؟به

برای اطلاعات بیشتر در مورد سلامت دندان ، به

 • چگونه پوسیدگی دندان را متوقف کنیم
 • آیا باید نخ ها را قبل یا بعد از برس تمیز کنید؟
 • بهترین غذا در برابر بیماری های پریودنتال و التهاب لثه
 • نحوه درمان پریودنتیت با رژیم غذایی
 • بهترین غذاها برای درمان هالیتوز و التهاب لثه

سلامتی،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:

 • 2019: کاهش وزن مبتنی بر شواهد
 • 2016: چگونه نمی میریم: نقش رژیم غذایی در پیشگیری ، دستگیری و معکوس کردن 15 قاتل برتر ما
 • 2015: غذا به عنوان دارو: پیشگیری و درمان وحشتناک ترین بیماری ها از طریق رژیم غذایی
 • 2014: از میز به امکان: مبارزه با ناتوانی بیماریها با غذا
 • 2013: بیشتر از یک سیب در روز
 • 2012: از بین بردن علل اصلی مرگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *