خطرات پودر تالک

دسته‌بندی نشده


رژیم غذایی و پودر بچه در ایجاد فیبروم و سرطان تخمدان چه نقشی دارند؟

در صورت انتخاب تصادفی گروهی از زنان و سونوگرافی رحم آنها ، اکثریت که تا 50 سال تومورهای فیبروئیدی داشتندو در بیشتر موارد منظور من بیش از 80 است درصد زنان سیاه پوست و تقریبا 70 نفر درصد زنان سفیدپوست همانطور که در ویدیوی من 0:23 مشاهده می کنید تالک و فیبروم، ساعتalf از به زنان سفیدپوست هنگام تحصیل قبلا، پیش از این داشته است میوم تا 40، در همین حال نیم زنان آمریکایی آفریقایی تبار آنها را حتی زود ، تا زمانی که وسط آنهادهه 30به

غلبه بر شوک ، مانند فیبرومهای گسترده ، س anotherال دیگری را ایجاد می کند، Wتفاوت نژادی؟ آیا آن است رژیم غذایی ، استرس ، [or] اثرات زیست محیطی؟ شاید دلیل ممکن است سرنخی در مورد علت ایجاد فیبروم ایجاد کند. به عنوان مثال ، آفریقا آمریکایی ها تمایل دارند داشتن مصرف کمترs میوه ها و سبزیجات ، و میوه ها و سبزیجات در برابر فیبروم ها محافظت می کنندبه (مرکبات است بخصوص محافظ ، اگر چه ظاهرا نه فقط آب مرکبات، چگونه پیدا شد در مطالعه سلامت زن سیاه پوست.)

جالب است چه زمانی اگر شما اندازه گرفتن سطوح بتاکاروتن در بافت تازه فیبروم رحم جراحی و رحم طبیعی مجاوربعد شما غلظت های کمتری در فیبرومهای بافتی که با هیسترکتومی به دست آمده پیدا می کنید. واقعا ، همانطور که در معدن 1:23 مشاهده می کنید ویدیو، بتاکاروتن بود حتی در کنار نمونه های فیبروم قابل تشخیص نیست، و tاو همان است بود در سرطان یافت می شود: در اکثر بافتهای سرطانی مورد بررسی ، سطوح بتاکاروتن در مقایسه با بافت طبیعی نزدیک تومور قابل تشخیص نبود. آیا می تواند چنین باشد آیا کاهش بتا کاروتن به نوعی بر شروع این شرایط تأثیر می گذارد؟ به نظر کمی کشیده می شود ، اما تا آن زمان نمی دانیدشما آن را امتحان کردید

تیتا به حال یک آزمایش بالینی تصادفی کنترل شده روی میوه ها و سبزیجات برای میوم انجام نشده است تا… هرگز. محققان ساخته شده انجام دادن آزمایش تصادفی کنترل شده با میوه طبیعی وسبزیجات در همان زمان مطالعه کرد گوجه فرنگیها برای پیشگیری از فیبروم، بآنها فیبروم را بررسی کردند به زبان ژاپنی بلدرچینپسندیدن پرنده هابه واقعاً به من کمک نمی کند کمک mمرد ، بلدرچین نیست بیماران.

اثر لیکوپن ، رنگدانه گوجه فرنگی قرمز ، “an حیوان ممکن است مدل نادرست باشد نشان دادن اثرات لیکوپن مردمبه “و، در واقع ، یک مطالعه پرستار هاروارد هیچ ارتباط روشنی بین استفاده از لیکوپن و فیبروم ها پیدا نکردهمانطور که در 2:27 معدن مشاهده می کنید ویدیوشما هم همینطورs، میوه و سبزیجات سبز حداقل ممکن است داشتن اثر محافظتی دارد ، اما مطمئناً تا زمانی که آنها به درستی آزمایش نشوند ، این را نمی دانیم.

ویتامین دی. مرحله یک گزینه دیگر استعامل چرا آفریقایی آمریکایی ها به طور نامتناسب از فیبروم رنج می برند، زیرا wپوست با پوست تیره تر احتمال بیشتری دارد بودن گم شده است به vاتامینبه آحتی 80 درصد سطح زنان سیاه پوست ممکن است ناکافی باشد vitamin D در مقایسه با فقط یکی از پنج زنان سفیدپوست

ویتامین D این کار را می کند مهار کردن تکثیر سلول های فیبروم، حداقل ظرف کشت میکروب، و منt می تواند موفق شود کوچک شدن تومورها در موش های صحرایی حیوان خانگی شما ، اما چه باید کرد به مردم؟ نظرسنجی جمعیتی انجام شد پیدا کردن که زنان با آن به اندازه کافی ویتامین D سطح خون در حدود بود تنهاسومین احتمال کمتر فیبروم ، مطابق با این نتیجه که زنانی که میزان زیاد نور خورشید را گزارش می کنند نیز محافظت می شوند ، اما تا یک مطالعه مداخله ای که در آن زنان به طور تصادفی برای دریافت ویتامین D یا انتخاب می شوند آ دارونما ، ما مطمئناً نمی دانیم که ویتامین D نقش مهمی در پیشگیری یا درمان فیبروم دارد.

زنان آفریقایی تبار نیز بیشتر مستعد هستند پاشیدن پودر بچه بر روی اندام تناسلی خود ، که نه تنها می تواند دو برابر احتمال فیبروم، اما می تواند همچنین افزایش دادن خطر سرطان تخمدان ، کشنده ترین سرطان زنان. حافظه داخلی Johnson & Johnson را نشان می دهد من میدانستم در مورد خطر سرطان ، اما هنوز تصمیم گرفت که در آفریقا اعمال شود آمریکایی در آگهی تصویر یک خانواده آمریکایی آفریقایی تبار می توانید معدن 4:04 من را ببینید ویدیو، جانسون و جانسون گفت: “به فکر ما باشید به عنوان یک دوست خانوادگی مادام العمر– گال پودر بچه کوتاه شده مادام العمربه آt حداقل این چیزی است که هیئت داوران پیدا شد 2017 چه زمانی اعطا می شود آ زن 110 میلیون دلار خسارت، و o بودبیش از 200 میلیون دلار محکومیت از 2016، و هزاران فایل در انتظار ذخیره سازی داخلی هستند افشا شد چه زمانی، دهه ها پیش جانسون و جانسون سم شناسان کارکنان قراردادی آنها به این شرکت هشدار دادند که مطالعات زیادی ارتباط با سرطان را نشان می دهدبه آهیچ کس این خطر را انکار نمی کندs که صنعت تالک توسط مردم درک خواهد شد چگونه صنعت سیگار را درک می کند: دشواهد واضح آشکار آشکار بر خلاف این ».

TAKEAWAYS اصلی

  • به نظر می رسد میوه ها و سبزیجات در برابر فیبروم ها محافظت می کنند و آمریکایی های آفریقایی تبار کمتر از این غذاهای گیاهی استفاده می کنند.
  • فیبروئیدها در بین زنان بسیار گسترده است ، بیش از 80 درصد از زنان سیاه پوست و نزدیک به 70 درصد از زنان سفیدپوست زیر 50 سال دارای تومورهای فیبری هستند که توسط سونوگرافی رحم تشخیص داده شده است و به نظر می رسد که زنان آمریکایی آفریقایی تبار در سنین پایین مبتلا شده اند.
  • هنگام اندازه گیری سطوح بتاکاروتن ، معمولاً غلظت های قابل توجهی در فیبروم و بافت های سرطانی کاهش می یابد.
  • یک آزمایش بالینی تصادفی کنترل شده روی میوه ها و سبزیجات برای فیبروئیدها هرگز انجام نشده است ، بنابراین اگرچه می دانیم که میوه ها و سبزیجات سبز محافظ به نظر می رسند ، اما تا زمانی که در یک کارآزمایی مداخله ای آزمایش نشوند ، نمی توانیم این را بدانیم.
  • آمریکایی های آفریقایی تبار ممکن است به دلیل سطح ناکافی ویتامین D ، مقدار نامتناسبی از فیبروم را تجربه کنند.
  • پاشیدن پودر بچه روی اندام تناسلی نه تنها می تواند احتمال ابتلا به فیبروم را دو برابر کند ، بلکه خطر ابتلا به سرطان تخمدان را نیز افزایش می دهد و آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر از سفیدپوستان این کار را انجام می دهند.
  • جانسون و جانسون از خطر ابتلا به سرطان آگاه بودند ، اما بر اساس خاطرات داخلی ، او همچنان تصمیم گرفت آمریکایی های آفریقایی تبار را در کمپین های تبلیغاتی پودر بچه خود هدف قرار دهد.
  • اعضای هیئت منصفه صدها میلیون دلار غرامت به دادگاه ها تعلق داده اند ، آنها را از دعاوی علیه این شرکت و هزاران نفر دیگر محکوم کرده اند.

چه زمانی من شروعش کردم مقاله مربوط به ویدیو، من مشخصاتقرمز اثرات رژیم غذایی و مکمل های فیبروم، اما بعد من آن لمس وحشتناک سرطان تخمدان را از بین برد– و خیلی خوشحالم که انجام دادم عجب داستانی! جای تعجب نیست که شرکتها سخت در حال تلاش برای اصلاح هستند تا میزان خسارتی را که باید برای سهل انگاری یا سوء رفتار بپردازند محدود کنند. اگر به خاطر دارید ، این موارد مهم دادگاه بودند که ارتباطات داخلی توهین آمیز را نیز از صنعت دخانیات بیرون کشید. برخی از این داستان را ببینید:


سلامتی،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *