خسارت سیل در چهارمحال و بختیاری جبران می شودایسنا/ چهارمحال و بختیاری معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه تعداد زیادی از روستاها و شهرهای چهارمحال و بختیاری درگیر سیل شده اند، گفت: به مردم سیل زده این اطمینان را می دهیم که خسارت سیل جبران می شود.

سید سلطان مرتضوی روز ۲۳ مرداد در بازدید از روستای محل وقوع سیل در بردره گفت: سیل مشکلاتی را برای مردم از جمله خانه، کار، زمین کشاورزی، دام و … ایجاد کرده است. خانه هایشان را خالی کردند تا نتوانیم خسارات وارده در روستای بردره را ببینیم.

معاون اجرایی رئیس جمهور افزود: ساختمان هایی در حاشیه رودخانه ساخته شد که باعث افزایش خسارت شد.

وی با بیان اینکه بسیاری از روستاها و شهرستان های چهارمحال و بختیاری درگیر سیل شدند، گفت: امروز از روستای بردره بازدید کردیم، به مردم سیل زده اطمینان دادیم که خسارت پرداخت خواهد شد و با کمک مردم، روستا خواهد شد آن را بهتر از قبل قرار خواهد داد

مرتضوی گفت: پس از تخلیه روستای سیل زده بارده در جلسه مرکز مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری تصمیم گیری می شود.

معاون اجرایی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه بخشی از مشکلات سیل زدگان با حضور نیروهای مجاهد برطرف شد، گفت: خسارت سیل به همه اقشار جامعه به زودی جبران خواهد شد.

غلامعلی خیدری استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: حضور معاون اول رئیس جمهور در منطقه فرصت مغتنمی است و در سفر رئیس جمهور برخورد ویژه ای با منطقه داشتند.

وی تاکید کرد: در واقع با نظارت معاونت اجرایی رئیس جمهور بلافاصله اعتبارات برای جبران خسارت سیل اختصاص می یابد.

در انتهای پیام