حمایت نزاجا می خواهد بازیکنان نظامی را به فوتبال کشور معرفی کندایسنا/ خراسان رضوی فرمانده پرسنل و پشتیبانی منطقه شمال شرق نزاجا گفت: تیم نزاجا حامی تیم نظامی است که با حضور در مسابقات سطح ۳ کشور خواهان جذب و صیانت از اقتصاد این رشته ورزشی در دوران سربازی هستند.

امیرحسن مکفی در گفت وگو با ایسنا، درباره حضور تیم فوتبال مشهد نزاجا حامی لیگ دسته ۳ فوتبال کشور گفت: تیم پشتیبانی نظامی نزاجا در آماده ترین وضعیت قرار دارد. بازیکنان پرانرژی و آماده به نظر می رسیدند، حضور این تیم برای تیم های خراسانی تاریخی است.

وی افزود: این تیم ۱۰ سال است که کار می کند و از سال ۱۳۹۷ در سوپرلیگ خراسان رضوی شرکت کرده است و در سال ۱۴۰۰ با دوم شدن در لیگ منطقه ای توانستیم جواز حضور در لیگ ۳ سطح را بگیریم. شما در مسابقات کشوری

فرمانده نیروی نظامی و پشتیبانی شمال شرق نزاجا خاطرنشان کرد: هدف از تاسیس این تیم و حضور در مسابقات لیگ سوم کشور این است که جوانان مشهدی و خراسانی که در ورزش فعالیت دارند وقت خود را تلف نکنند. . انرژی و استفاده از آن به عنوان دارایی انتخاب کشوری در دوران سربازی گروه پشتیبانی نزاجا جهت پیوستن به سایر گروه های کشور و منطقه پس از سربازی.

مک آفی درباره حضور سایر بازیکنان حرفه ای در این تیم گفت: از زمانی که حمایت نزاجا وارد لیگ دسته ۳ کشور شد، بازیکنان دیگری از لیگ های کشور نیز درخواست حضور در این تیم را داشته اند، ما نیز از آنها استقبال کرده ایم. حضور با کیفیت. بازیکنان این تیم .

وی ادامه داد: با توجه به اینکه حمایت نزاجا یک تیم نظامی محسوب می شود و بازیکنان سالم و تیمی داریم، می خواهیم به فوتبال خراسان رضوی احترام بگذاریم و در این بازی اقدامات بهداشتی انجام دهیم. رسالت ما ترویج ورزش سالم و اخلاقی است.

فرمانده کل آماد و پشتیبانی منطقه شمال شرق نزاجا در خصوص حمایت های مدیران ورزشی و فوتبالی منطقه گفت: مسئولان باشگاه فوتبال خراسان رضوی به خوبی از حمایت نزاجا در این منطقه حمایت کرده اند. کسب سهمیه این تیم در مسابقات لیگ سوم کشور. تنها گلایه من کمبود زمین فوتبال در مشهد است. نبود زمین مناسب برای ما دردسرساز شد و چند روزی را به دنبال زمین گذاشتیم. امیدوارم مسئولان ورزش منطقه در ورزشگاه های مختلف شهر مشهد حضور داشته باشند تا پایتخت های فوتبال مشهد و خراسان از پتانسیل موجود بهره ببرند.

مک فی با اشاره به اینکه اکثر هواداران نزاجا بومی هستند، گفت: در فوتبال موفقیت ها و شکست هایی وجود دارد. اگر بازیکنان از ناموس تیم و شهرشان دفاع کنند مطمئنا نتایج خوبی خواهند گرفت و همچنین امیدوارم روز شنبه بازی خوبی مقابل شریعت نوین مشهد داشته باشیم.

در انتهای پیام