حمایت سناتورهای جمهوری‌خواه آمریکا از بایدن در قبال خارجیجمهوریخواهان سنای آمریکا گفت، جمهوریخواهان آمریکا از مخالفت جو بایدن، جمهور آمریکا در قبال روسیه از بابت حمله به دولت حمایت میکنند، اما قانونگذاران در تلاش برای توافق بر سر کمک به کیف به مشکل برخورد میکنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، میچ مککانل، رهبر جمهوریخواهان سنای آمریکا در پی اقدام دولت جو باید رئیس جمهور آمریکا در تشدید تحریمها علیه روسیه و بانک مرکزی آن در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: «فکر می کنم حمایت از کاری را انجام دهم. رئیس جمهور آمریکا اکنون می دهد وجود دارد

مک کانل خاطر نشان کرد “بخش زیادی از این کارها را می توان از جلوی تجاوز کرد. اما بله، ما همه با هم پشتیبان مردم هستند. گذشته، ما توانسته ایم با آن همگام شویم.

خاخ اول آخرا خواستار ۶.۴ میلیارد کمک کمک بشردوستانه و امنیت از کنگره برای محدود شده است. دموکراتها قصد دارند این بودجه را در یک لایحه جامع بودجه ای که انتظار می رود هفته آینده از سوی قانونگذاران در مجلس نمایندگان آمریکا به رای گذاشته شود، بگنجانند دارند.

اماک کانل گفت که مذاکره بر سر بخش دفاعی این بسته کمکها به افراد آلوده بن بسته شده است و به گفته او دموکراتها میخواهند طبق سطحی که قبل از حمله به این قانون برای دفاع از توافق قرار گرفت، این بودجه را تامین کند.

مک کانل به خبرنگاران گفت: ما این کار را انجام نمی دهیم. وی افزوده که در شرایط اضطراری، باید یک روند متفاوت وجود داشته باشد. او بیان کرد: کار ما به مشکل برخورده است.

قبل از اینکه نیروهای ارتش روسیه پنجشنبه پیش به حمله به آن حمله کنند، مک کانل جزو گروهی از جمهوری خواهانی بود که باید از آنها خواستند علیه مسکو اعمال کرده و با این کار از حمله ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه جلوگیری کند.

از جمهوری خواهان همچنان به برخی انتقادها از بایدن به خاطر آنچه که رهبری ضعیف او خوانده اند می پردازند و از بحران بحران برای به کرسی نشاندن برخی سیاست های دیرینه جمهوری ان شامل کاهش زیست محیطی و افزایش سوخت فسیلی استفاده کرده اند.

مک کانل همچنین با توصیف قهرمان، رئیس جمهور سابق آمریکا از پوتین در کشور به عنو. او در پاسخ به سوالی درباره این اظهارات گفت: “پوتین رئیس جمهور روسیه یک رذل بی رحم است که به کشور مستقل دیگری حمله کرده و هزاران انسان بی گناه را کشت. این همان چیزی است که پوتین هست.”

انتهای پیام