حمایت تمام قد دولت از دهکده گیاهان دارویی گالیکش / جهاددانشگاهی بازوی متعهد نظام استایسنا / گلستان فرماندار شهرستان گالیکش با اشاره به اینکه پروژه ایجاد گیاهان دهکده در این شهرستان توسط جهاددانشگاهی یک پروژه ملی است، گفت: دولت با تمام قدرت و با افتخار از این پروژه تا فرجام نهایی آن حمایت می کند.

علی جوان در بازدید از دهکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی در شهرستان گالیکش و دیدار با مدیر کل دفتر تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی جهاددانشگاهی کشور با اشاره به اینکه دهکده گیاخان دارویی در منطقه بشویلی گالیکش می تواند توسعه پایدار باشد، اظهار کرد: توضیحات و افقی که در این پروژه تعریف شده است شهرستان گالیکش و استان گلستان را به قطبی در حوزه گیاهان دارویی تخصصی تو.

وی با بیان اینکه حمایت از جهاددانشگاهی کشور به ویزه معاونت پژوهشی این نهاد انقلابی از اجرای این طرح تشکر می‌کند، افزود: بنده به همه دستگاه‌های متولی در این حوزه را در شهرستان به‌عنوان عامل جدی انجام داده ام تا از هیچ کمکی و تلاشی برای رفع مشکلات اجرایی این دهکده دریغ نکنند.

فرماندار شهرستان گالیکش با اشاره به اینکه این پروژه به عنوان یک پروژه ملی و بزرگ تعریف شده است، اظهار کرد: ما به عنوان نماینده عالی دولت باید همکاری همه جانبه را در همه زمینه ها به جهاددانشگاهی می پردازیم زیرا معتقدیم که این نهاد انقلابی هم از حیث است. دارا بودن افراد جوان انقلابی و هم از حیث جدیت و همیت در کار نمونه بوده و می تواند ی عنوان بازو باشد.

جوان با اشاره به پیشنهادی باقی مانده زمین های طرح به دانشگاهی برای ایجاد منطقه جهاد گردشگری، ادامه داد: جهاد کشاورزی، بخشداری و سایر نهادهای مسئول هرچه سریع تر زمینه های این طرح را از زمین ها را فراهم کرده و از سرعت اجرای پروژه کاشته نگذارند. شود.

وی با بیان اینکه حضور نیروهای انقلابی، جوان و با انگیزه به همراه مدیریت علمی، جوان و میدانی افق خوبی را در ذهن ما از فعالیت های جهاددانشگاهی در این منطقه ایجاد می کند، گفت: من یک بار دیگر نیز به اجرای محل پروژه دهکده تبدیل شده است. یاهان دارویی آمدم که شاهد تلاش بی وقفه، علمی و جهادی عزیزان در این محل بودم.

شهرستان گالکش برای رفع مشکل تامین آب این پروژه با قید فوریت و سرعت تاکید کرد و افزود: بنده در کنار همه جهادگران جهاددانشگاهی خواهم بود تا این مشکل را رفع کند و عملاً دغدغه ها را به حداقل برسانیم.

گفتنی است در ابتدای این بازدید ابراهیم شهبازی رئیس جهاددانشگاهی استان گلستان و محسن قلی پور معاون این واحد گزارشی از روند اجرای پروژه، میزان پیشرفت و پژوهش های اجرایی ایجاد دهکده گیاهان دارویی ارائه شده و دکتر یزدانی مدیرکل دفتر تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی جهاددانشگاهی شور نیز از حمایت ها و نگاه توسعه مرکز گالیکش کرد.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری