حضور کمانداران با کمترین تجهیزات در ورزش کشورهای اسلامییکی از اعضای تیم ملی بانوان گفت: ۲۸ مرداد برای شرکت در بازی های کشورهای اسلامی به ترکیه می رویم و نگران کمبود تجهیزات این بازی ها هستیم.

گیسا بایبوردی در گفت وگو با ایسنا، درباره حضور اخیر خود در بازی های کشورهای اسلامی اظهار کرد: برای شرکت در این بازی ها ۲۸ مردادماه عازم ترکیه می شوم و از ۲۳ مردادماه نیز مرحله مقدماتی مسابقات آغاز می شود.امکانات. به طور منظم برگزار می شود و من در طول تمرین سعی کردم رکوردم را ارتقا دهم، هرچند برنامه اصلی من بازی های جهانی در آمریکا بود، اما متاسفانه به دلیل عدم ورود، تمرکزم را روی بازی های بین المللی گذاشتم.اسلام. برگشتم تا بهترین نتیجه ممکن را پیدا کنم.

وی گفت: با رکورد خوبی که در مسابقات و اردوی آماده سازی به ثبت رساندم، شانس زیادی برای کسب مدال در بازی های کشورهای اسلامی دارم، البته مهم ترین نکته برای من برای کسب مدال حذف از مسابقات است. جدول مسابقات که امیدوارم بالاترین امتیاز را به ثبت برسانم.» در این بخش شانس مدال آوری خود را افزایش خواهم داد.

این بازیکن تیم بانوان ضمن پاسخ به این سوال که برای اولین بار به کشورهای اسلامی می روید، حریفان خود را چقدر می شناسید و افزود: بزرگترین رقیب من ترکیه است. ، سپس اندونزی و مالزی که البته سخت است، احتمالاً کار من با کمانداران ترکیه است که از کره جنوبی و فرانسه نیز چندین مدال از جام جهانی گرفته اند.

وی با طرح این سوال که آیا شرایط از نظر مادی برقرار است یا خیر؟ وی گفت: کمبود تجهیزات مشکل همیشگی کمانداران است که تاکنون از نظر تجهیزات برای حضور کشورهای اسلامی مورد حمایت کمیته ملی المپیک قرار نگرفته ایم. اگر با بهترین تجهیزات به این بازی ها برویم کماندار با اعتماد به نفس تیراندازی می کند و نتایج خوبی می گیرد متاسفانه در طول مسابقات همیشه نگران کمبود تجهیزات خود هستیم پس جام جهانی در فرانسه تیراندازی با کمان پشت سرم است این یک نگرانی است، من این فرصت را داشتم که مسابقات را ترک کنم که البته در شب مسابقه به من داده شد، حالا اگر شرایط رفتن به بازی ها با هر کمان دو کمان باشد، دیگر نگران نباشم. شرکت در مسابقه

بایبوردی در خاتمه افزود: اکنون در کشورهای اسلامی با حداقل تجهیزات در ورزش شرکت می کنیم که این امر در تیراندازی با کمان تاثیر منفی می گذارد و باعث می شود ورزشکار به جای تمرکز بر مسابقات نگران کمبود تجهیزات باشد.

در انتهای پیام