حضور سه نماینده گلستان متشکل از روسای کمیسیون های مجلسایسنا/ گلستان سه نماینده مردم منطقه گلستان مجلس شورای اسلامی در سومین سال فعالیت شورای یازدهم به کمیته های ویژه اضافه شدند.

امروز بر اساس آیین نامه داخلی مجلس نمایندگانی از کمیسیون های متبوع خود برای سومین سال متوالی انتخاب شدند و عضویت آنها به تایید نمایندگان مجلس رسید.

در نتیجه سه نماینده از مردم محترم حوزه های شش گانه انتخابیه منطقه گلستان به هیات حاکمه کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی اضافه شدند که واقعاً می تواند زمینه ساز اتفاقات مثبت و مطالبات آنها در سطح بالایی باشد. سطح و خاص در منطقه گلستان، حوزه جذب و تخصیص اقتصادی مناطق جنگل زدایی نیز باید نقش مهمی ایفا کند.

در انتخابات کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، رحمت الله نورزی نماینده علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی به عنوان نایب رئیس اول این کمیسیون انتخاب شد و به مدت یک سال این سمت به وی پیشنهاد شد.

انتخابات کمیسیون ملکی عبدالجلال ایری نماینده مردم منطقه غرب یعنی بندرگز و کردکوی گمیشان و بندرترکمن به اضافه. اعضای شورای اسلامی و اصلاح و تربیت در دور دوم انتخابات منتخب کمیسیون و عضو کمیته.

در انتخابات کمیته بهداشت، دکتر. رضا آریان پور فوق تخصص جراحی قلب و نماینده مردم منطقه شرق گلستان یعنی مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه در مجلس به عنوان نفر دوم انتخاب شد. دبیر کمیسیون بهداشت مقایسه می شود.

گفتنی است سال گذشته به استثنای رضا آریان پور و عبدالجلال ایری که سخنگوی و دبیر کمیسیون عمران و بهداشت بود، غلامرضا منتظری نیز به عنوان نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی انتخاب شد. غایب رحمت الله نوروزی، سومین نماینده گلستانی ها در رأس کمیسیون های مجلس است.

انتهای پیام/