حضور استاندار خوزستان و گرشاسبی در سالن جام تختیشورای انضباطی هیئت نیروهای ارتش خوزستان از حمایت و همکاری نزدیک مدیریت خوزستان برای برگزاری کمیته مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام تختی قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا، در جریان مسابقات پایانی برقی رقابت های کشتی فرنگی جام تختی در سالن آب و اهواز، صادق خلیلیان استاندار خوزستان در برگزاری این رقابت ها حاضر شد و به تماشای مسابقات نشست.
حمید بنی تمیم مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و حمیدرضا گرشاسبی مدیر باشگاه فولاد خوسا نیز د.

محمد بنا سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی به همراه اعضای کمیته فنی نیز مانند روزهای گذشته نطاره گر.

همچنین علی تقی رئیس کمیته کمیته کمیته انضباطی استان خوزستان، در حاشیه مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در سالن آب و برق اهواز، با قدردانی از حمایت و همکاری نزدیکدار سر صالحی فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان برای کمک به حفظ ارامش و برق اهواز. امنیت در طول مسابقات، گفت: نیروی انتظامی حضور پررنگی از کار ابتدایی در سالن بدون رقابت ها و محل اسکان تیم ها و میهمانان داشت و این مسابقات کوچکترین مشکلی برگزار شد. با توجه به برخی از اتفاقات و بی نظمی در برخی از مسابقات کشتی در شهرهای مختلف، تمام سعی ما این بود که این جام معتبر را تحت تأثیر حواشی قرار دهد که خدا را شکر موفق به انجام آنیم شود.

کمیته کمیته انضباطی هیئت کشتی خوزستان، افزودن: سعی ما از ابتدا نکات لازم برای کشتی گیران، مربیان، داوران و برگزاری مسابقات برگزار شد برای کمک به برگزاری بدون حاشیه این مسابقات بود. بر همین اساس نیز پیش از آغاز رقابت ها، کلاس توجیهی برای سرپرستان، داوران و مربیان رصد می کنند همین امر نیز نقش ویژه ای در اعتراضات احتمالی و حفظ آرامش کشتی گیران و مربیان داشت.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که با توجه به برخی حواشی و درگیری ها در مسابقات داخلی گذشته، با کشتی گیران و مربیان متخلف شده یا خیر، گفت: در حال حاضر پرونده ۸ کشتی گیر یا مربی در کمیته انضباطی هیئت کشتی استان. در حال بررسی است و هدف ما این است با برخورد من منطقی و درست، از بروز این گونه اتفاقات در مسابق.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری