جشن جشن سهام سرخابی‌ها برگزار شدجشن پیشروی سهام سرخابی‌ها با حضور ورزشکاران و فوتبال در هتل المپیک برگزار شد.

به گزارش ایسنا، جشن ملی سهامی استقلال و پرسپولیس به مردم، با حضور ورزشکاران، سازمان خصوصی سازی و پیشکسوتان فوتبال در المپیک تهران برگزار می شود.

در این مراسم حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، حسین قربان زاده رئیس سازمان خصوصی سازی، رضا درویش مدیر باشگاه پرسپولیس، مصطفی آجرلو مدیر باشگاه استقلال و از پیشکسوتان دو تیم مانند محمودخوردبین، حسین کلانی، مهدی امیرآبادی، علیرضا اکبرپور، محمد مومنی، خسرو حیدری، سپهر حیدری، علیرضا امامی فر و … حضور داشتند.

دورانی که هر اتفاقی در استقلال و پرسپولیس می‌افتاد تمام شد

در ابتدای این مراسم و پس از گرامیداشت روز جانباز، حسین قربان زاده رئیس سازمان خصوصی سازی، با تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: خوشحالم در جشنی هستم که شروع مسابقات رانندگی مناسب ورزش حرفه ای در فوتبال است. این خوشحالی اگر به درستی استمرار پیدا کند و در ایستگاه های بعدی نیز با موفقیت پیش برود و به آرما باشد.

وی افزود: این قسمت اتفاق افتاد که در دولت مردمی در این چند ماه در خدمت بزرگوارانی بودم که ه این موضوع نه تنها در ورزش بلکه در همه عرصه ها حیاتی است. از صد سال پیش که مزه منفعت بی زحمت در قالب اقتصاد نفتی زیر زبان دولت ها رفت، خلق فرصت و ثروت کا. کشوری عجیب که روی الماس و روی گنج خوابیده به درستی از گنج حضور مردم استفاده نمی کند.

قربان زاده اظهاران کرد: هیچ کشوری به پیشرفت نمی‌رسد چرا که خلق ثروت و ارزش کند. این اتفاق در آغاز این مسیر خواهد بود. مطمئن در این تیم بیشتر از آنچه که واقعاً دیده شد در حالی که اتفاقی رقم خورد که مانند ۸ سال دفاع مقدس و الگوی حکمرانی به ما داده شد و همه در کنار هم و دست در دست هم کار می کردند تا به نقطه مطلوب برسند. اگر منیت وجود داشت اصلا به این نقطه نمی رسید. روزی خدمت دکتر سجادی رسیدم متوجه شدم که وی از بقیه وزارتخانه ها مانند صمت و نفت و کشاورزی که با آن ها بر سر ارائه و شفافیت چالش داریم، بدون ذره ای که نگران ما چه کار باید بکنیم. در این اتفاق وزارت ورزش گر اصلی این جریان بود. من نزدیک یک ساعت خدمت رئیس جمهور و دکتر خاندوزی این دعدغه مطرح می شود که سرخابی ها حتما به مردم واگذا هستند. این همیت بین وزرا و مجموعه دو باشگاه ایجاد شد و دست به دست هم داد و مثل یک مجموعه واحد عمل کرد.

قربان زاده با اشاره به هماهنگی در مسیر قانونی و درست سرخابی ها در سه ماه گذشته گفت: این ات. در حال حاضر ۸۰۰ صفحه گزارش از مشخصات مدارک مالی در منظر مردم و هواداران قرار دارد. یره نویسی تا ۳۰ روز فرصت دارد. برخی از این را با شروع اشتباه مصرف چرا که عرضه در یک روز انجام می شود. بیشترین پذیره نویسی پیش از این ۱۵۱ هزار نفر بود اما امروز ۲۵۰ هزار نفر برای پرسپولیس و ۲۱۰ هزار نفر برای استقلال آن هم با وجود حرکت های تخریبی پذیره نویسی کردند.

سازمان سازمان خصوصی سازی افزود: هیئت مدیره دو باشگاه بدانند دیگر آن فضایی که هر اتفاقی می افتد و اکنون تمام اتفاقات باشگاه ذره بین مردم و همه سهامداران قرار دارند و باید برای همه ورزش و فوتبال این اتفاق بیفتد. این اتفاق آغاز شد در دو باشگاه است. شفافیت اگر درد دارد، در وجود خود درمان هم دارد. مشتاقم مدیریت صحیح را در این باشگاه ببینم. ریالی از پول مردم به خزانه دولت نمی شود و همه آن فقط اصلاح ساختار مالی و مدیریت حرفه ای دو باش

ادامه دارد …