جشنواره هنرهای تجسمی فجر در روزی آرام به انتها رسید


نمایشگاه جشنواره هنرهای تجسمی فجر شنبه ـ ۳۰ بهمن ماه ـ آخرین روز را با گذراندن فضای نسبتا خلوت از اد اک.

به گزارش خبرنگار بخش تجسمی ایسنا، جشنواره چهاردهم هنرهای تجسمی فجر همزمان در تهران و استان کشور روز جمعه ۳۰ ۱۵ ۱۷ بهمن ماه ساعت در موسسه فرهنگی هنری صبا شروع به کار کرد و پس از روز ۱۵، امشب به کار خود پایان می دهد.

جشنواره هنرهای تجسمی فجر در روزی آرام به انتها رسید

حوالی ظهر آخرین روز با بازدیدکننده بیشتر همراه بود و موسسه فرهنگی هنری صبا فضایی نسبتا آرام را سپری کرد که از طرفی می‌تواند برای بازدیدکنندگان تضمینی برای آلودگی از ویروس‌ها و عوامل جدید باشد که این روزها در کشور غوغا می‌کند.

بازدیدکنندگانی که در آخرین روز این نمایشگاه حاضر بودند، انجام کارهای تصویری از آثاری بودند که در طبقه اول و در کیوریتوریال به نمایش گذاشته شده بودند. وی هنر محمد احصایی در تابلوهای تابلوهای خوشنویسی بازدیدکنندگان انگشت شمار را در طبقه اول اسیر کرده است

جشنواره هنرهای تجسمی فجر در روزی آرام به انتها رسید

تصویری از بخش کیوریتوریال در آخرین روز نمایشگاه

یکی از مواردی که انتقاد برخی از بازدیدکنندگان را درباره این دوره از جشنواره برانگیخته بود، فضای این طبقه که به نمایش آثار رقابتی چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر اختصاص دارد، آثار هنرمندا

با این حال یکی از بازدیدکنندگانی است که به صورت انفرادی بازدید از نمایشگاه بود، در این رابطه به خبرنگاران ایسنا گفت: “فضای تاریک این طبقه را خیلی دوست داشتم. نور کم در نمایشگاه به نظرم جذاب است. »

او که در رشته خوشنویسی مشغول فعالیت است، ادامه داد: «بیشتر توجهم به بخش خوشنویسی و آثار بخش کیو.

جشنواره هنرهای تجسمی فجر در روزی آرام به انتها رسید

چهاردهمین دوره از جشنواره هنرهای تجسمی فجر با انتقاداتی درباره تکراری بودن کادر داوری همراه، اما در عین حال این تعداد شرکت کنندگان و آثار به دوره های نمایش داده شده در مقایسه با دوره های قبلی افزایش یافته و اضافه شدن بخش هنرهای جدید در این دوره در حال حاضر. و هوایی تازه به نمایشگاه داده بود.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه آثار چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر امروز به صورت رسمی به کار خود پایان می دهد و هنوز مبنی بر این نمایشگاه به گوش نرسیده است.

مراسم اختتامیه جشنواره هنرهای تجسمی فجر با کمی فاصله اسفندماه برگزار می شود.

جشنواره هنرهای تجسمی فجر در روزی آرام به انتها رسید

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری