جزئیات شهادت فرمانده یگان حفاظت چنارانایسنا/ خراسان رضوی رئیس اداره حفاظت منابع طبیعی و مدیریت آب خراسان رضوی گفت: بخش، بازسازی شده است.

سرهنگ در گفت وگو با ایسنا، احمد روحی با ابراز تأسف از شهادت رئیس ستاد چناران، افزود: شهید جواد غلامی طبسی در حالی که در صف اعدام بود به ضرب گلوله به شهادت رسید.

وی گفت: بعد از ظهر همکاران اداره منابع طبیعی و مدیریت آب شهرستان چناران در پی اجرای احکام و فشارهای قضایی در منطقه میریجگان شهرستان چناران در صحنه درگیری مسلحانه به وقوع پیوست. و مالک اراضی ملی است.

روحی خاطرنشان کرد: با وجود اینکه متخلف به نام «م» مانعی بر سر راه اجرای حکم قاضی است، اما زمانی که نیروهای منابع طبیعی این شهرستان در حال انجام تمهیدات لازم برای اجرای حکم هستند، قاتل آن را از درون آورده است. اسلحه کمری از پشت خودرو به قلب جواد غلامی طبسی فرمانده یگان حفاظت چناران شلیک کرد و در دم به شهادت رسید.

وی گفت: بلافاصله موضوع به نیروهای اورژانس و امنیتی اطلاع داده شد و ضارب دستگیر و سلاح وی نیز ضبط شد.

فرمانده اداره منابع طبیعی و آبفای خراسان رضوی با حضور ضابط قضایی در محل شهادت جواد غلامی طبسی فرمانده حفاظت، بازسازی و مددکاری منابع طبیعی چناران قاتل دستگیر می شود. .

وی گفت: پرونده جنایی مربوط به سال گذشته است و در چندین نوبت قبل از تصرف اراضی ملی به آن اخطار داده شده و ساختمان هایی برای سرکوب و سرکوب تولید می کند.

روحی یادآور شد: فرمانده حراست شهرستان چناران دستور کتبی به دادستان و رفع تصرف دو هزار مترمربع اراضی ملی به باغ و استفاده شخصی متخلف داده بود.

روحی با تاکید بر اینکه با متجاوزین به اراضی ملی و انفال برخورد جدی خواهیم کرد، گفت: ضمن برخورد قاطع با متخلفان از مسئولین امر و قوه قضائیه با قاطعیت ترین برخورد با این افراد استدعا داریم تا شاهد باشیم. چنین حوادثی ما در سطح دولتی نیستیم.

رئیس اداره حفاظت اداره کل منابع طبیعی و مدیریت آب خراسان رضوی در پایان این ضایعه تاسف بار را به خانواده و بستگان مدیریت منابع طبیعی فقید به ویژه خانواده آن مرحوم تسلیت گفت. دوستانش.

فرمانده سپاه چناران متولد ۱۳۶۸ از نیروهای جدید این یگان بود.

او در سال جاری زندگی مشترک خود را آغاز کرد و در آزمون دکتری نیز در حوزه مدیریت صحرایی پیش قدم شد.

انتهای پیام/