جزئیات سفر رئیس جمهور به اصفهانایسنا/ اصفهان حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم راچی در بیست و پنجمین سفر خود به منطقه به همراه ۲۲ وزیر و اعضای کابینه فردا وارد اصفهان می شود.

دیدار با اقشار مختلف مردم، دیدار با مسئولان، فرهیختگان، بازدید از شهر پژوهش، بازدید از صنعت منطقه، دیدار با خانواده شهدا و حضور در جلسه شورا. و برگزاری نشست خبری در پایان این سفر از برنامه های کلیدی سفر یک روزه رئیس جمهور به استان اصفهان است.

در این سفر ۲۲ تن از اعضای هیأت رئیسه که اکثراً وزرا هستند به شهرهای سراسر منطقه سفر کرده و با مسئولان شهری و مردم در مورد مشکلات گفتگو کرده و در جلسه شورا، مدیریت و رئیس جمهور تصمیمات خود را اتخاذ خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، وزرای آموزش و پرورش، فرهنگ، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ارتباطات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش بهداشت، امور اقتصادی و دارایی، جهاد کشاورزی، نیرو، فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ورزش و جوانان، ورزش و شهرسازی، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین معاونان سیزدهم رئیس جمهور شامل معاونت اجرایی و سرپرست، رئیس برنامه و بودجه، رئیس انجمن انرژی اتمی، امور زنان و خانواده. رئیس جمهور را رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، علم و فناوری، رئیس دفتر رئیس جمهور، رئیس سازمان شاهد و امور ایثارگران و یکی از اعضای شورای شورای ارتباطی پژوهشی و پژوهشی همراهی می کنند. .

در این سفر قرار است وزیر آموزش و پرورش از برخوار، شاهین شهر و میمه بازدید کند. وزیر کشور هرند، کوهپایه و ورزنه؛ وزیر امور اقتصادی و دارایی استان های خوانسار و گلپایگان؛ وزیر ارتباطات و فناوری نایین، خور و بیابانک؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش بهداشت از بوئین و فریدونشهر بازدید کرد; وزیر جهاد کشاورزی کاشان، آران و بیدگل، خمینی شهر و فلاورجان؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دهاقان و شهرضا؛ وزیر نیرو چادگان و فریدن؛ وزیر فرهنگ، صنایع دستی و گردشگری در اصفهان؛ وزیر ورزش و جوانان سمیرم؛ رئیس سازمان برنامه و بودجه اردستان؛ رئیس انجمن حفاظت از محیط زیست شهرستان های لنجان و مبارکه؛ سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان های تیران، کرون و نجف آباد؛ رئیس انجمن انرژی اتمی نطنز؛ رئیس بنیاد شهید و امور اسطوره ای باید به شهرستان جرقویه سفر کند.

این اطلاعات به روز شده است