جزئیات ارائه رشته های کاردانش در دانشگاه تهران اعلام شد


مرکز رشد حرفه‌ای و اشتغال معاونت اجتماعی و فرهنگی دانشگاه تهران اعلام کرد که با مشارکت معاونت فنی و فنی و حمایت برخی سازمان‌های داخلی و بین‌المللی به دنبال برگزاری دوره‌های حرفه‌ای برای دانشجویان خواهد بود. . و فارغ التحصیل شد.

به گزارش ایسنا. ارتقای سطح دانش و مهارت دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه در راستای نیازهای صنعتی و اجتماعی گامی بسیار مهم و مهم برای تسهیل ورود به بازار کار است. همچنین آموزش عملی و عملی مهارت های نرم و سخت دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی می تواند نقش بسیار مهم و ارزنده ای در ارتقای توانایی ها و جذب نیرو داشته باشد.

بر همین اساس مرکز رشد و جذب معاونت اجتماعی و فرهنگی دانشگاه تهران با مشارکت سازمان های فنی و حرفه ای و حمایت برخی از سازمان های داخلی و بین المللی با بهره مندی از اساتید مجرب له. ، برای دوره های مهارت آموزی برای گروه های مختلف اعم از دانشجویان و فارغ التحصیلان. ثبت نام اولین دوره این دوره پس از افتتاح دانشگاه در فصل کرونا از تیرماه ۱۴۰۱ آغاز می شود.

سرفصل های برخی از دوره ها عبارتند از: تعمیر تابلوهای برق لوازم خانگی، تعمیر ماشین، انواع برنامه نویسی، انیمیشن، طراحی برد، نوشتن حرفه ای، عکاسی، نقاشی و طراحی، قایقرانی تجاری، ارزیابی یادگیری و توسعه تسهیلات، طلاساز، لوگوی شخصی، مصاحبه شغلی، بلاک چین، متاوارز و غیره

جزئیات ارائه رشته های کاردانش در دانشگاه تهران اعلام شد

بر اساس ضوابط و مسائل روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، تخفیفات ویژه ای به دانشجویان به ویژه دانشجویان دانشگاه تهران در نظر گرفته شده است.

اخذ مدرک معتبر از موسسه فنی حرفه ای، معرفی افراد منتخب به سازمان های متقاضی برای کارآموزی، مشارکت در کار و پروژه، همکاری احتمالی مرکز در زمینه آموزش و مدیریت رویداد، انجام تمرینات و پروژه های عملی برای بازار کار. الزامات و پرداخت های توزیع شرایط ویژه از جمله مزایای ثبت نام در این دوره ها می باشد.

علاقه مندان می توانند برای اطلاع از شرایط دوره و ثبت نام به سایت معاونت فرهنگی دانشگاه تهران مراجعه کنند.

انتهای پیام/