جدایی احمد عباسی برخلاف میل باطنی ما بودایسنا/ تفاهم گیتی پسند سرمربی تیم فوتسال گفت: رفتن احمد عباسی برخلاف میل باطنی ماست اما فقط اجازه پیشرفت دادیم. تیم فوتسال گیتی پسند تمام تلاش خود را می کند تا اصفهان را سربلند کند.

محمد کشاورز امروز جمعه ۲۳ تیرماه پس از پیروزی ۳ بر یک مقابل فولاد زرند کرمان در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر فوتسال گفت: طوفانی راه انداختیم، سپس سعی کردیم آن را کنترل کنیم. می دانستیم که مقابل تیم خوبی بازی می کنیم، اما در مجموع بازی را کنترل کردیم و با نتیجه خوب حریفمان را شکست دادیم.

وی افزود: در نیمه اول به آنچه تیم می خواست رسیدیم و در نیمه دوم سعی کردیم بازی را کنترل کنیم و گل ها را افزایش دهیم. می خواستیم از همه استفاده کنیم.

کشاورز با تاکید بر غیرقابل پیش بینی بودن فوتسال خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را می کنیم تا گیتی پسند و اصفهان را سربلند کنیم اما این واقعیت وجود دارد که درباره فوتسال چیزی نوشته نشده و زیبایی آن غیرقابل پیش بینی است.

وی درباره انتقال سعید احمد عباسی به لیگ اسپانیا افزود: به احمد عباسی خسته نباشید می گویم. برخلاف میل درونی‌مان، به او اجازه می‌دهیم آن را با سرعت خودش ترک کند. امیدوارم در تیم جدیدش بدرخشد.

به گزارش ایسنا، سرپرست تیم فوتسال گیتی پسند با اشاره به پول آزاد شده از انتقال احمد عباسی، تصریح کرد: این پول در اختیار تیم است، پس از بررسی های انجام شده در صورت نیاز به تعویض، مذاکره خواهیم کرد. باشگاه.

در انتهای پیام