جا مرادمند و یزدانی‌ از برزیل آمدرافائل سیلوا مدافع برزیلی و سابق باشگاه الفیصلی عربستان، جهت توافق نهایی با باشگاه استقلال و اج.

به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه استقلال، رافائل سیلوا دا آرودا مدافع ۲۹ ساله و ۱۹۳ سانتی‌متری ات این بازیکن فوتبالش را از تیم ریو پِرِتو برزیل آغاز کرد و سپس راهی تیم پونته‌پرتا شد و در سری حضور یافت. بوآ اسپورتو، کریسیوما و گویاس در سری بی برزیل دیگر تیم‌هایی هستند که رافائل سیلوا را تجربه می‌کنند.

این مدافع باتجربه پس از چند سال حضور در سری بی، در سال ۲۰۱۸ راهی تیم بوآویشتا پرتغال شد و یک فصل ن. رافائل سیلوا را در سال ۲۰۱۹ راهی تیم الفیصلی عربستان شد و در این مدت ۷۴ بار برای این تیم به میدان رفت و فصل گذشته نیز با الفیصلی عنوان قهرمانی جامحذفی عربستان و سهمیه مستقیم آسیایی را به دست بیاورد.

رافائل سیلوا تا پیش از پنجره نقل وانتقالات زمستانی عربستان و فسخ قرارداد با الفیصلی، دیدار از در ۱۳ ۱۸ هفته ابتدایی فصل جاری لیگ حرفهای عربستان به میدان رفت و یک گل نیز در دیدار برابر تیم الهلال بهثمر رساند. این بازیکن همچنین در دیدار سوپرجام عربستان ۹۰ دقیقه مقابل الهلال بازی کرد.

آخرین حضور رافائل سیلوا با پیراهن الفیصلی عربستان، به تاریخ اول بهمن امسال بازمی‌گردد. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال برای جذب یک مدافع باکیفیت، روی آماده بودن گزینه مورد و نظر کمی از آخرین بازی رسمی وی چند منبعی داشت که رافائل سیلوا نیز در همین پنجره زمستانی امسال از تیمش جدا شد و از آخرین حضور او در میادین، تعداد زیادی از آنها. نمی‌گذرد.

انتهای پیام