تیراندازی در مدرسه شایع تر است ، که اغلب منجر به دعوا می شود

دسته‌بندی نشده


در آغاز این سال تحصیلی ، تعداد بیشتری از مدارس در ایالات متحده در مقایسه با سال بعد که حوادث مشاهده شد ، مورد تیراندازی قرار گرفت.

و حملات روزافزون ، مانند حمله این هفته در دبیرستانی در تگزاس که منجر به زخمی شدن چهار نفر شد ، با درگیری جوانان ارتباط دارد.

بر اساس پایگاه داده تیراندازی مدرسه K-12 از مرکز دفاع و امنیت میهن ، از ابتدای ماه سپتامبر ، 64 مورد با سلاح در این شهر رخ داده است که 23 مورد از آنها مربوط به تشدید اختلافات است.

دیوید ریدمن ، محقق ارشد پایگاه داده تیراندازی مدرسه K-12 می گوید: “ما شاهد افزایش شدید خشونت در محوطه های مدرسه هستیم.”

پلیس در محل تیراندازی مدرسه در دبیرستان منسفیلد تیمبروود در آرلینگتون ، تگزاس در سال 2021.  6 اکتبر
پلیس در محل تیراندازی مدرسه در دبیرستان منسفیلد تیمبروود در آرلینگتون ، تگزاس در سال 2021. 6 اکتبر
رویترز / جرمی لاک

وی افزود: “هنگامی که کودکان به مدرسه باز می گردند ، خشونت زیاد نشان دهنده افزایش خشونت با اسلحه در سراسر کشور است.”

تا سال 2021 تشدید اختلافات شامل بیش از 50 حادثه بود ، در حالی که 23 مورد در سال تقویم 2020 ناشی از همه گیری و 49 در سال 2019 بود.

هنگامی که تیراندازی در مدارس اغلب به عنوان حملات برنامه ریزی شده تصور می شود ، مانند سال 1999. کشتار دبیرستان کلمبیا یا 2018 تیراندازی دسته جمعی دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس ، که در آن افراد مسلح از چندین مکان با هدف قرار دادن بی قید و شرط قربانیان عبور کردند ، ظهور اخیر شهر ، تیراندازی ها عمدتا توسط اقدامات خشونت آمیز اتفاق افتاد.

پس از تیراندازی ، دانش آموزان دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس در پارکلند فلوریدا را تخلیه کردند.
پس از تیراندازی ، دانش آموزان دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس را در پارکلند فلوریدا تخلیه کردند.
مایک استوکر / سان فلوریدا جنوبی فلوریدا از طریق AP

مقامات می گویند صبح روز چهارشنبه زمانی که تیموتی جورج سیمپکینز ، 18 ساله ، از دبیرستان تیمبرویو در آرلینگتون ، تگزاس ، پس از درگیری در کلاس شلیک کرد.

به گفته پلیس ، یک هفته پیش ، در 30 سپتامبر ، در ممفیس ، تنسی ، یک پسر 13 ساله در هنگام درگیری در راه پله های مدرسه ، هنگام شکستن کلاس های صبح ، دانش آموز دیگری را مورد اصابت گلوله قرار داد.

قربانی آن تیراندازی ، همچنین 13 ساله بود ، از ناحیه شکم مجروح شد و انتظار می رود بهبود یابد. در همین حال ، مظنون از محوطه مدرسه فرار کرد و پس از جستجوی پلیس خود را معرفی کرد.

پلیس در دبیرستان هریتیج در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا پس از 2021.  20 سپتامبر  نبردها در طول نبردها شروع شد.
پلیس در دبیرستان هریتیج در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا ، پس از 2021. 20 سپتامبر تیراندازی آغاز شده است.
پیتر کیسی-USA TODAY / Kick USA

این تیراندازی پس از 20 سپتامبر ، نیوپورت نیوز ، ویا رخ داد. در آن پلیس گزارش داد که یک پسر 15 ساله اسلحه ای از کمرش بیرون کشیده و چندین دانش آموز را در حالی که در راهرو اصلی آنها می جنگید ، شلیک کرده است. دبیرستان.

دو دانش آموز مجروح شدند: پسر 17 ساله ای که از ناحیه صورت مورد اصابت گلوله قرار گرفت و دختر 17 ساله از ناحیه پا مجروح شد.

ریدمن گفت ، علاوه بر مواردی که دانش آموزان در حین درگیری به طور ناگهانی اسلحه گرم بیرون می آورند ، برخی از این تیراندازی ها نیز با گروه ها ارتباط داشته است.

به عنوان مثال ، مقامات مسابقه گروهی در دبیرستان جنوبی لس آنجلس را عامل تیراندازی در درگیری در 2 سپتامبر ، هنگامی که یک دانش آموز 17 ساله مجروح شد ، دانستند.

به گفته کارشناسان ، بیشتر و بیشتر تیراندازی در مدارس ناشی از دعوا بین دانش آموزان است.
به گفته کارشناسان ، بیشتر و بیشتر تیراندازی در مدارس ناشی از دعوا بین دانش آموزان است.
عکس AP / تونی گوتیرز

وکیلی که به نمایندگی از سیمپکینز ، متهم تیمبرویو صحبت می کرد ، سعی کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه تشخیص دهد که این حادثه “تیراندازی معمولی در مدرسه” نیست.

“تیراندازی های زیادی در مدارس این کشور رخ داده است که غم انگیز است. همه تیراندازی ها در مدارس غم انگیز است. “کیم تی کول ، حقوقدان مدنی گفت. “اما در این شرایط ، این کسی نبود که فقط برای تیراندازی در مدرسه بیرون رفت و تصمیم گرفت [and said,] “می دانی ، من ناراحت هستم و فقط به هرکسی که می بینم شلیک می کنم.”

اما کارشناسان و مقامات می گویند صرف نظر از علت تیراندازی ، این حوادث می تواند عواقب ناگوار برای دانش آموزان داشته باشد.

ریدمن گفت: “این حوادث منفرد هنوز تأثیر عمده ای بر همه دانش آموزان و مدارس دارد.”

به عنوان مثال ، معلم دبیرستان تیمبرویو پست با جزئیات توضیح داد که چگونه دانش آموزانش مجبور شدند درهای کلاس خود را هنگام شنیدن صدای تیراندازی ببندند و چگونه برخی از آنها هنگام بسته شدن گریه می کنند.

دانش آموزان بعد از تیراندازی در سال 2018 در خارج از دبیرستان استونمن داگلاس یکدیگر را دلداری می دهند.  14 فوریه
دانش آموزان بعد از تیراندازی در سال 2018 در خارج از دبیرستان استونمن داگلاس یکدیگر را دلداری می دهند. 14 فوریه
جان مکال / TNS در ZUMA Wire

جورج پارکر ، رئیس مدارس خبری نیوپورت در ویرجینیا نیز توضیح داد که تیراندازی برای دانش آموزان و کارکنان چقدر ناامید کننده بود.

پارکر گفت: “فقط دیدن چهره دانش آموزان ما و نحوه ترس آنها از چنین شرایطی و کارکنان آسیب دیده” هیچ کس نمی خواهد از چنین شرایطی جان سالم به در ببرد.

روندهای نگران کننده ناشی از آمارهای پایگاه داده تیراندازی مدرسه K-12 ، به موازات داده های سازمان غیرانتفاعی Everytown for Gun Safety ، که از 1 آگوست نگهداری می شود. تا 15 سپتامبر 30 تیراندازی در محوطه مدرسه ثبت شد که باعث کشته شدن 5 نفر و زخمی شدن 23 نفر شد.

این بالاترین رقم ثبت شده در مدت مشابه از زمان شروع سازمان ردیابی تیراندازی در محوطه مدرسه در سال 2013 است.

ممکن است سالها طول بکشد تا محققان دریابند چرا جوانان بیشتری در محوطه مدرسه اسلحه حمل می کنند و شلیک می کنند ، اما کارشناسان معتقدند این روند با الگوهای اجتماعی مشابهی که به دلایل مختلف منسوب است ، از جمله همه گیری کروناویروس و افزایش خرید اسلحه گرم مطابقت دارد. به

ریدمن گفت: “ما فقط از این روند پیروی می کنیم و ارائه توضیحی برای آن دشوار است.” “ما می دانیم که در هر موقعیت جمعیتی و منطقه ، خشونت روزافزون علیه اسلحه در حال ورود به محوطه مدارس است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *