توهین اولین جنایت در استان همدان استایسنا/ همدان رئیس دادگاه عالی منطقه حمار گفت: جرایم منطقه شامل جرایم درجه یک و خشونت درجه دوم است.

به گزارش ایسنا، محمدرضا عدالتخواه صبح شنبه چهارم تیرماه در نشست خبری با بیان اینکه در مجموع ۵۵ شعبه به قوه قضائیه در این منطقه اضافه شده است، اظهار کرد: در حال حاضر ۵۵ شعبه در این منطقه اضافه شده است. وی گفت: پیش نویس اصلاحات قضایی شامل سه مرحله است که شامل برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت است.

وی افزود: سخنان و اندیشه های شهید بهشتی در مورد انتخابات و دولت می تواند زمینه ساز کار ما باشد.

ما ۲۴۰ قاضی، ۹۵۰ کارمند و ۶۵۰ عضو شورای حل اختلاف دادگستری منطقه داریم که امسال ۴۸۱ هزار پرونده را وارد کار و بودجه کرده است. سازمان در هر مورد.» به محض تشکیل پرونده ها.

وی با اشاره به اینکه افتتاح دادگستری شیرین سو و الحاقات جدید به دادگستری کشور با حداقل بودجه و تلاش انجام شده است، گفت: در تلاش هستیم تا در سایر بخش های دادگستری تقسیمات جدیدی ایجاد کنیم. دولتی بدون دادگاه.» نباید در بین مردم فاصله پیدا کرد.

رئیس کل دادگستری استان همدان خاطرنشان کرد: در ۳۲ ماه گذشته ۸۸۳ هزار و ۷۵۸ پرونده در منطقه تشکیل شده است که از این تعداد ۸۷۴ هزار و ۸۹۳ پرونده مختومه و ۸۵ هزار و ۲۶۷ پرونده باقی مانده و ۷۳ هزار و ۱۹۳ پرونده داوری حل و فصل شده است که ما نفر اول هستیم. در کشور در این سایت

وی گفت: سرعت رسیدگی به دعاوی در دادگاه‌های ما افزایش یافته و پرونده‌های در حال رسیدگی بیش از هشت ماه است که مختومه شده‌اند و تلاش می‌کنیم تا پرونده‌های باقی‌مانده را در اسرع وقت بررسی و متوقف کنیم.

عدالتخواه تاکید کرد: ۲۸۸ هزار و ۵۶۰ ساعت خدمات عمومی رایگان به جای ۶۳۹۶ ماه حبس برای متخلفان؛ با توجه به تجربه و توانایی مرتکبین، این موارد در اماکن عمومی نیز مورد توجه قرار می گیرد، همچنین باید توجه داشت که این مجازات جایگزین فساد، سرقت و سایر جرایم سنگین نیست و این موارد در موارد ساده منحصر به متهم است.

وی تاکید کرد: منطقه همدان از نظر شاخص های قضایی از نظر اقناع و قدرت رای، تعداد پناهندگان، سطح صلح و سازش و حفظ تعادل به عنوان اولین کشور شناخته می شود. عملکرد قضات بدوی بر اساس شاخص های مدنی، حقوقی و ۱۰ شاخص دیگر انجمن ارزیابی می شود و تمامی فعالیت های آنها زیر ذره بین انجمن قرار می گیرد.

وی افزود: میانگین کشوری برای صلح و سازش ۳۵ درصد است که در منطقه ۴۵ درصد است و در این زمینه موفق شده ایم به عنوان کشور اول باشیم و این مرهون همکاری اعضا است. از قوه قضاییه ایالتی که به آن افتخار می کند. مساجد ما نیز کانون اصلاحات و جریان اصلاحات به شمار می روند.

رئیس دادگاه عالی منطقه همدان گفت: ۷۲۴۰ پرونده از بازداشت شدگان به صورت الکترونیکی انجام شده که نشان می‌دهد ۹۲ درصد اخطاریه‌های الکترونیکی ما به دستگاه قضایی کشور الکترونیک بوده است. ما در حال تولید قاضی و جابجایی و اضافه کردن نیرو بوده ایم و می توانم به شما بگویم که ۹۵ درصد نمایندگان سازمان ما در یک محل کار زندگی می کنند.

وی گفت: کانون های مؤلف و قلوب و نیز سامانه سازش و خلاقیت ساب در منطقه ایجاد و هماهنگ شده است، هدف ما افزایش سازش در سال جدید است که امکان بازسازی مجدد را فراهم می کند. -ایجاد -تعمیرات باید انجام شود. وکلا.”

رئیس کل دادگستری همدان خاطرنشان کرد: ۱۷ هزار و ۹۴ متهم در محاکم و نیروی انتظامی از شاکیان عذرخواهی کرده اند (کمیسیون استیناف و طرح شمیم ​​رضوی فقط مختص استان همدان است) که از این تعداد ۱۰ هزار و ۲۰۴ نفر با عفو شاکیان مواجه شدند. البته همه این موارد در مورد افرادی است که گناه و تقصیر آنها سبک است و متهمان اصلی این موارد برای اجرای مجازات اسلامی لازم الاجرا نخواهد بود. میانگین دوره آزمایشی ما ۶۴ روز است.

انتهای پیام/