تولید روزانه ۷۰۰ تن آسفالت از کارخانه لامو زنجانایسنا/زنجان رئیس نمایندگی بازسازی و نوسازی عمران فرمانداری زنجان گفت: تولید آسفالت کارخانه روسازی زنجان ۷۰۰ تن است.

سعید رضایی ظهر امروز (۷ تیر) در بازدید مطبوعاتی از کارخانه آسفالت زنجان اظهار داشت: با توجه به اینکه محصولات آسفالت به دو دسته سنگدانه و قیر تقسیم می شوند، برای اولین بار شهرداری زنجان تصمیم به فروش بیشتر – تجهیزات با کیفیت معدنی مورد تایید آزمایشگاه تکنسین خاک در منطقه زنجان واقع شده است.

وی با اشاره به اینکه کارخانه قطران دولت محلی زنجان به فعالیت قیر می پردازد و اکنون از تمام توان خود در این زمینه استفاده می کنیم، افزود: روزانه میزان تولید این کارخانه به ۷۰۰ تن می رسد در حالی که نام کارخانه به نام کارخانه است. . بیشتر از این، اما باید شرایط کارخانه ۲۰ سال پیش را نیز در نظر گرفت.

این مسئول با بیان اینکه آسفالت بر اساس مسائل فنی و طبق روال عادی تولید می شود، ادامه داد: استاندارد آسفالت ما آزمایش تکنیک خاک در منطقه زنجان است و در حال کار بر روی این طرح هستیم. آنجاست. همچنین آزمایشگاه کارخانه هر روز گرفته می شود.

رئیس سازمان عمران و بهسازی فرمانداری زنجان در خصوص مراحل کار ماشین آلات تولید آسفالت در کارخانه سنگفرش زنجان گفت: مجری دستگاه تولید آسفالت متخصص است، اولین دستگاهی که مواد را در آن ریخته و مواد را تنظیم می کند. تا خنک شود و تا خارج شود. به دمای مورد نظر رسید ما کار ارسال نمی کنیم.

رضایی که از کمبود آب کارخانه قیر در زنجان صحبت می کرد، خاطرنشان کرد: متاسفانه در این مکان آب نداریم و آب فقط به تانکرها تحویل داده می شود که باید کف آن را بشکنیم و ایجاد کنیم. سوراخ جدید و همکاری با شرکت آب و فاضلاب دولتی نیز الزامی است.

در انتهای پیام