تولو جلال- ما هم مثل او خواهیم بودای کاش مثل جلال بودیم. کوشا باشید و کمی صحبت کنید. پست اینستاگرامی خداحافظی او ۵۰ کلمه هم نیست.

به گزارش روزنامه ایسنا اقتصاد جهانی وی نوشت: با وجود اینکه همه می دانستند کار جلال حسینی در باشگاه سبز به پایان رسیده و این بازیکن فصل آینده با باشگاه به توافق رسیده است، اما حسینی همچنان مجبور به اعلام بازنشستگی شد. اتفاقی که عصر جمعه رخ داد و او جاه طلب ترین بازیکن لیگ برتر بود، با بیانیه ای بسیار کوتاه به کارش پایان داد. خدا، مردم ایران و خانواده اش را شکر کرد و بس. این نقطه پایانی برای یکی از بازیکنان بدون تغییر تاریخ فوتبال ایران است. مدافعی که شاید سال ها طول بکشد تا به استانداردهایش نزدیک شود.

دوست دارم مثل جلال باشم. در حرفه خود بدرخشیم و دوست و دشمن جز امنیت چیزی ندارند. برانکو در جدیدترین مصاحبه خود درباره بازیکنانی چون رامین رضاییان و محسن مسلمان گفت: آنها از فوتبالیست ها محبوبیت و محبوبیت بیشتری داشتند. دقیقا و همانطور که خودش گفت. مسلمان امروز ۳۱ ساله است، به نظر می رسد سال های زیادی از فوتبالش را به پایان رسانده است، اما جلال حسینی با این سن به پرسپولیس آمد و رکورد غم انگیزی از خود به جای گذاشت که قابل برگشت نیست. تأثیرات و شرایط محیطی را نمی توان پنهان کرد، اما در نهایت خود مردم تصمیم می گیرند که تا چه زمانی در سطح بالاتری باشند. جلال حسینی از هر نظر «حرفه ای» بود. او سرش را پایین انداخت، کارش را به هر حال، و در نهایت او و تیمش برندگان این طرز تفکر حرفه ای بودند. اگر همه ما در هر کجا که هستیم از او دفاع کنیم و کار خود را به نحو احسن انجام دهیم، در نهایت توسعه خواهیم یافت و منافع آن نصیب کشور ما خواهد شد.

ای کاش مثل جلال بودیم. برای کسب درآمد شغل بهتری را ترجیح دهید. البته پول خیلی مهم است، اما اگر شغلتان را درست انتخاب کنید و با تمام وجود برای موفقیت بجنگید، پول خود به خود می آید. حداقل ۱۰ فوتبالیست معروف را بعد از یکی دو فصل خوب می شناسیم که ناگهان تشنه مال شدند و قراردادشان را از دست دادند و «فوتبال» را فراموش کردند. با این حال حسینی همیشه بهترین بوده و همین باعث شد تا او تا ۴۰ سالگی قرارداد حرفه ای ببندد. او امروز به سادگی به عضویت کادرفنی پرسپولیس درآمده است. کسی چه می داند؟ او ممکن است در این حرفه موفق باشد.

ای کاش مثل جلال بودیم. به موفقیت متقاعد نشوید و هر سقف را به عنوان یک طبقه برای حمله به هدف بعدی در نظر بگیرید. شاید هر بازیکن دیگری جای حسینی می ماند و به نصف آبرویش می رسید، حتی حاضر نبود بجنگد و تمرین کند. حسینی تا آخرین روزهای فوتبالش اولین نفری بود که در عرصه مربیگری حضور داشت. زمانی که او در جام جهانی ۲۰۱۸ دیشب از ترکیب خارج شد، شاید انتظار می رفت که او نیز سقوط کند، اما این اتفاق نیفتاد. حسینی پس از جدایی از تیم ملی شکست خورده جام جهانی، سه عنوان دیگر با پرسپولیس به دست آورد.

ای کاش مثل جلال بودیم. بیایید به رقیب احترام بگذاریم و ارزش های اولیه حماقت و کلیت را به فروش ندهیم. حسینی البته عیب های خودش را هم داشت، مثلا خیلی ناله می کرد و پشت پرده از دستش ادامه می داد. با این حال هیچ جا به یاد نداریم که به استقلال یا سایر رقبا توهین شده باشد. عکسی از حسینی در حال نمایش «شش» دارید؟

ای کاش مثل جلال بودیم. کوشا باشید و کمی صحبت کنید. پست اینستاگرامی خداحافظی او ۵۰ کلمه هم نیست. برخی مدیران و مسئولان را مقایسه کنید که کمترین کار را انجام می دهند اما هر رسانه ای که باز می کنید پر است از این گونه حرف ها و ادعاهای عجیبشان.

در انتهای پیام