توسعه جامعه از درگاه علم و دانش می گذردایسنا/کردستان رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بانه گفت: بعضی اوقات ما از علم و دانش ناراحت هستیم چون به عمق مسئله نگاه نکردیم، عمق دانش، معرفت و آگاهی است و توسعه جامعه از درگاه علم و دانش می گذرد.

ظاهر اعتماد، امروز دوشنبه در مراسم تجلیل از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بانه و در روز معلم اظهار کرد: تنها چیزی که می‌تواند ما را به آگاهی برساند عمق دانش و معرفت است یعنی دانش و معرفت می‌تواند با همدیگر جامعه را اصلاح کنند.

وی افزود: صحبت کردن در مورد مقام معلم و ارزش جایگاه معلم بسیار بزرگ و بلند است، شاید در کتاب ها و مراسمات نگنجد.

 رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بانه گفت: قانون عمق دانش و معرفت دانشگاه است، مرکز دانشگاه اساتید هستند و ارزش و احترام دانشگاه از اساتید و معلم دانشگاه است.

اعتماد در پایان خاطرنشان کرد: منابع مالی جزء ارزش ها است اما افراد ما از داشته مالی خود گذشتند، این افراد کمک کردند که در این دانشگاه به دانش و معرف برسیم.

کمال خدری، سرپرست فرمانداری بانه نیز در این مراسم که خود از اساتید دانشگاه آزاد و مدیر گروه عمران است، ضمن تشکر و قدردانی از همراهی ها و همدلی ها و قدردانی از تلاش ها و زحمات مدیران و استادان مجموعه دانشگاه آزاد و تک تک خیرین بزرگوار، با بیان اینکه اتفاقات خوشایند در دانشگاه، در حال رخ دادن است، اظهار کرد: جذب اعضای هیات علمی، تنوع رشته هایی که در حال انجام است و برطرف کردن مشکلات دانشگاه و کلنگ زنی سوله ورزشی در آینده‌ای نزدیک به همت خیرین و قول مساعد آنها از جمله رخدادهای مهم است.

انتهای پیام