توسعه بازار محصولات دانش بنیان در پاکستان و افغانستاننمایشگاه دانش و خلاقیت ایرانی با هدف توسعه بازار تولیدات ایران در پاکستان و افغانستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا. نمایشگاه دانش و نوآوری ایرانیان با حمایت معاونت علمی مرکز انسجام بین المللی علم و فناوری و به همت سیستان و باغ از ۲۷ خرداد تا ابتدای تیرماه سال جاری در نمایشگاه بین المللی زاهدان برگزار می شود. علم و فناوری بلوچستان.

برگزارکنندگان این نمایشگاه می خواهند از بازاریابی و توسعه بازار و صادرات محصولات دانش بنیان ایران در این دو کشور افغانستان و پاکستان مطلع شوند تا سهم شرکت های دانش بنیان ایرانی را در این بازارهای بالقوه افزایش دهند. دو کشور

پاکستان همسایه جنوب شرقی ایران است و ۶۰۰ کیلومتر مرز مشترک با سیستان و بلوچستان دارد. ما در خلیج عمان همسایه محسوب می شویم. کشوری که از نظر تاریخی، مذهبی و فرهنگی با ایران اشتراکات زیادی دارد. به همین دلیل می تواند بر اساس دانش و خلاقیت بازار خوب و کارآمدی برای محصولات ایرانی باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این کشور به دلیل قرار گرفتن در مسیر جاده ابریشم و شاید تنها ۴۰ درصد بازار افغانستان یکی از بهترین فرصت ها برای توسعه صادرات ایران به کشورهای دیگر است. ناشی از صادرات ایران است.

انتهای پیام/