توزیع دو هزار بسته نوشت افزار در شهرستان اراک به مناسبت هفته بسیج دانش آموزیایسنا/مرکزی فرمانده انتظامی ناحیه اراک گفت: از ابتدای سال تحصیلی جدید بیش از ۲۰۰۰ بسته نامه در اراک تهیه شده و سایر بسته ها نیز در هفته ساماندهی دانش آموزان توزیع می شود.

سرهنگ پاسدار محمد مهجوری با بیان اینکه رزمایش امدادی ایمن شهید رجایی (ره) در حوزه اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای منطقه گفت: نهضت امدادرسانی ایمن که به برکت رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری است. برای کاهش آسیب ها ویروس کرونا، کمک به مردم فقیر آغاز شده است، برکات زیادی را برای مردم به ارمغان آورده و بسیاری از مشکلات را کاهش داده است.

وی افزود: طرح مددکاری مومنانه نرم افزاری تحول آفرین است و مردم با سازماندهی و ایثار در این طرح درخشیده اند. رهبری مردم در استفاده از نرم افزارهای تحول آفرین به عنوان کمک صادقانه به واسطه فرهنگ دینی و انقلاب محقق شده است و در گام دوم انقلاب باید این فرهنگ توسعه و ترویج شود.

سرهنگ مهجوری یکی از مهم ترین روش های سپاه و سازمان را خدمت به مردم دانست و گفت: سازمان انقلابی و کشوری سپاه همواره در کنار مردم و متعلق به مردم است.

وی در ادامه بیان کرد: مسجدی بودن و حرکت برای حل مشکلات محله راهبرد سپاه در سال جاری است و بسیج در حال تبدیل تهدیدها به فرصت است.

فرمانده سازمان اصلاح و تربیت ناحیه اراک دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی را برآمده از باور جوانان «مامی کاشلان» دانست و افزود: گام دوم نیز نیازمند نهادهایی هستیم که می توانیم که قابل تامل است.

وی در ادامه گفت: به همت جوانان پرشور ایران به ویژه در شهر اراک می‌توان دید که پایگاه در ابعاد مختلف چقدر خوب ظهور کرده است و خوشبختانه پایگاه در میان آنهاست و ایثار. مراجع و در مقاطع مختلف اعمال نیک دینی به آنها تقدیم می شود».

سرهنگ مهجوری افزود: توزیع بسته های نامه در قالب پویش یاری ایمن یکی از خدماتی است که بسیج به مردم ارائه می کند که به صورت محله ای برای اقشار ضعیف و حاشیه نشین انجام می شود.

وی همچنین افزود: از ابتدای سال تحصیلی جدید تاکنون بیش از ۲۰۰۰ بسته کاغذی در اراک تهیه شده و سایر بسته ها در هفته سازمان دانش آموزی توزیع می شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از سپاه روح الله، فرمانده نیروی اصلاح و تربیت ناحیه اراک خاطرنشان کرد: آغاز طرح صله رحم با روند آماده سازی بسته های نامه یکی از اقدامات زیرمجموعه نهضت امداد است و خوشبختانه اقدامات خوبی انجام شده است. این امر تاکنون با توجه به حل مشکلات دانشجویان به قوت خود ادامه خواهد داد.

در انتهای پیام