تنشهای قیمت نفت را تا ۱۱۰ دلار بالا خواهد بردبانک جی پی گان چیس اند کو پیش بینی کرد قیمتهای نفت احتمالاً تحت تأثیر ادامه تشدید تنها بر سر روسیه، در سه ماه دوم به ۱۱۰ دلار در هر بشکه می رسند.

به گزارش ایسنا، تحلیلگران بانک جی پی مورگان در یادداشتی نوشتند: بازار نفت احتمالاً قیمت های بالاتر را در سه ماه آینده خواهد داشت اما قیمت ها در پایان سال به ۹۰ دلار می رسد.

این پیش بینی فرض را بر این گرفته است که تنشها میان روسیه و غرب بر سر کشور تشدید می شود و توافق هسته ای ایران، بخشی از عرضه را به بازار برمی گرداند.

نفت برنت هفته جاری برای اولین بار از سال ۲۰۱۴ به مرز ۱۰۰ دلار در هر بشکه رسید. در حالی که تنشها در اروپای شرقی قیمتهای نفت را بالاتر برده است، معامله گران انتظار دارند ذخایر ف

بر اساس گزارش بلومبرگ، تحلیلگران جی پی مورگان اظهار داشتند که نفت برنت در سه ماه آینده به ۱۱۰ دلار در هر بشکه و وست تگزاس اینترمدیت به ۱۰۷ دلار در هر بشکه می رسد که ۲۲ دلار بالاتر از این بانک برای این دو گرید نفت است. .

قیمت نفت روز چهارشنبه ابتدا بر اثر حمله سایبری به دولت، وزارت خارجه و سرویس امنیت دولتی می‌افزاید، روند را معکوس کرد و نفت برنت ۱۱ سنت معادل ۰.۳ درصد کاهش پیدا کرد و به ۹۱ دلار و ۸۰ سنت در هر یک رسید. بشکه رسید. وست تگزاس اینترمدیت هم با ۱۱ سنت معادل ۰.۱ درصد کاهش، ۹۲ و ۲۰ دلار در هر بشکه بود.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری