تمرکز مربی با تغذیه دقیق: نیکولاس گان

دسته‌بندی نشده


همه چیز با آرنولد شروع شد.

نیکلاس گان که در آرژانتین بزرگ شد ، فیلم های آمریکایی زیادی را تماشا کرد و مانند بسیاری از نوجوانان در دهه 1990 ، از خود ترمیناتور الهام گرفت.

گان پوسترهای آرنولد شوارتزنگر را به دیوار آویزان کرد و با دوستانش در سالن بدنسازی تمرین کرد و در مورد مکمل ها و روش های تمرینی صحبت کرد.

همانطور که گان می گوید ، او خود را در همه چیز که می تواند در مورد “تمام علوم برادرش” غرق کرد.

اشتیاق باقی ماند و تبدیل به لهجه گان در دانشگاه شد. او از Licentiate en Nutritión فارغ التحصیل شد (تقریباً مشابه رژیم درمانی ثبت شده در ایالات متحده) و پس از یک دوره کوتاه حرفه ای به عنوان مربی شخصی ، سالها به عنوان رئیس خدمات غذایی در چندین بیمارستان کار کرد. او توضیح می دهد: “اما من همیشه به ترکیب بدن بیشتر از کارهای بالینی علاقه داشتم.”

در همین حال ، او و همسرش علاقه او به ماجراجویی و سفر را کشف کردند. و وقتی گونو 35 ساله بود ، تصمیم گرفتند به نیوزلند بروند ، یک کشور انگلیسی زبان گرم که آنها را دوست داشتند.

تنها یک مشکل وجود داشت: انجمن تغذیه نیوزلند ، سازمانی که گان مایل به ثبت نام به عنوان متخصص تغذیه است ، تجربه خارجی را نمی پذیرد. او باید از صفر شروع می کرد و احتمالاً سال ها طول می کشد تا دوباره قدرت خود را به دست آورد.

گان هنوز تمرین یک مربی آنلاین را ترجیح می دهد ، بنابراین با یک سازمان مدیریتی با شرایط کمتری ثبت نام کرد و اشتیاق خود را برای عضله به یک طاقچه قابل فروش تبدیل کرد.

امروزه ، تجارت مربیگری Gunn ، Stamina Holistic Nutrition ، بر ارائه خدمات به زنان و مردان بین سنین 35 تا 50 سال متمرکز است و به آنها کمک می کند تا برای زیبایی و سلامت بیشتر عضلات خود را بسازند.

فقط در دو سال ، او از یک مشاوره شخصی با مشتریان تا ده آموزش آنلاین داشته است. او اخیراً دو کارمند جدید استخدام کرده است و می بیند که شرکت از اینجا به سرعت در حال رشد است.

گان می گوید: “من نه تنها به مشتریان خود ، بلکه به سایر متخصصان تغذیه و مربیان نیز کمک می کنم ، آنچه در مقیاس این تجارت آموختم.”

آیا می خواهید همه جزئیات را بدانید؟ او چگونه این کار را کرد

نیکولاس گان ، مربی دارای مجوز تغذیه دقیق

چرا تصمیم گرفتید یک گواهی تغذیه دقیق دریافت کنید؟

سیستم اعتباربخشی تغذیه نیوزلند با سیستم آرژانتین متفاوت است. اما این تنها بخشی از داستان است.

گان چندین سال مرخصی داشت تا در کشور جدیدش کار مربیگری را آغاز کند. بنابراین تصمیم گرفت دانش خود را در زمینه تغذیه (و مربیگری) به روز کند.

“من می دانستم که برای از بین بردن زنگ زدگی به یک دوره نیاز دارم. من در تحقیقات خود پیدا کردم گواهی تغذیه دقیقبه این مقاله مبتنی بر علم بود ، به صورت آنلاین در دسترس بود و نظرات خوبی از جمله سایر متخصصان تغذیه و متخصصان تغذیه داشت. “

به امید یک تازه سازی ساده ، گان تعجب کرد که چقدر اطلاعات دوره برای او جدید است.

“وقتی درگیر آن شدم ، متوجه شدم که چیزهای زیادی وجود دارد که من نمی دانم. مخصوصاً در مورد هیکل – من آن را در دانشگاه یاد نگرفتم. “

یک عنصر جدید دیگر: تغییر روانشناسی.

“در گواهی نامه ، من با روانشناسی تغییر آشنا شدم. باز هم ، یکی دو دوره در دانشگاه گذراندم ، اما هرگز عمق بیشتری نگرفتم. و این واقعاً مهمترین بخش مربیگری است. “

(آیا می خواهید اطلاعات سلامت ، تغذیه و تمرین مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده شود؟ در خبرنامه هفتگی رایگان مشترک شوید ، باهوش ترین مربی اتاق.)

تمام شد 150،000 متخصصان دارای مجوز بهداشت و تناسب اندام

تا 30٪ در برنامه آموزش تغذیه برتر صنعت صرفه جویی کنید

درک عمیق تری از تغذیه ، قدرت آموزش آن و فرصتی برای تبدیل این دانش به یک تمرین مربی پر رونق کسب کنید.

چرا ، جدا از علایق خود ، در زمینه رشد ماهیچه تخصص دارید؟

البته وقتی پوسترهای آرنولد را روی دیوار گذاشت ، گان به دلیل ظاهری که داشت علاقه مند به عضله سازی بود.

اما امروزه او به دلایلی که فراتر از زیبایی است ، محافظ عضلات است.

عضله و قدرت کلی فقط زیبایی شناسی نیست. این همچنین در مورد سلامتی است ، “او می گوید. “من قبلاً فکر می کردم عملکرد ، زیبایی و سلامت چیزهای جداگانه ای هستند ، اما در واقع آنها با یکدیگر همپوشانی دارند.”

وقتی مشتریان گان عضلات خود را افزایش می دهند ، او می گوید که آنها نه تنها ظاهر بهتری دارند و بهتر تمرین می کنند ، بلکه احساس بهتری دارند ، بهتر می خوابند و در محل کار بهره وری بیشتری پیدا می کنند.

“مشتریان به من می گویند ، من قبلاً می توانستم هر چیزی را که کمی سنگین بود بلند کنم ، و اکنون می توانم خودم مبلمان خانه خود را بازسازی کنم.” آنچه قبلاً دشوار یا غیرممکن بود اکنون امکان پذیر است. این واقعا زندگی را تغییر می دهد. “

و بله ، زیبایی نیز مهم است.

گان می گوید: “تغییر ترکیب بدن به مشتریان اطمینان می دهد.” “برخی از مشتریان من دوباره ملاقات کردند و پس از سالها اعتماد به نفس بسیار کمی شریک زندگی خود را پیدا کردند.”

چالش های معمولی برای مشتریان 30 تا 50 ساله که به دنبال افزایش عضله هستند چیست؟

گان می گوید: “در مقایسه با جمعیت جوانتر ، افراد بین 30 تا 50 سال بیشتر در معرض بیماری ها یا آسیب های دیگر هستند.”

تصورات غلط در مورد تغذیه نیز می تواند با این جمعیت ایجاد شود. “

مانند مصرف پروتئین.

“من متوجه شده ام که مصرف پروتئین در این جمعیت به طور کلی بسیار کم است. آنها نگران هستند که رژیم غذایی با پروتئین بالا به سلامت آنها آسیب برساند ، به کلیه های آنها آسیب برساند و غیره. افراد جوانتر می توانند در مورد ارزش پروتئین اطلاعات بیشتری کسب کنند ، اما افراد 30 تا 40 ساله هنوز می توانند شک کنند.

علیرغم این تفاوت ها ، گان استدلال می کند که اصول اساسی رژیم غذایی – مانند غذاهای کامل ، پروتئین بدون چربی ، چربی های سالم ، کربوهیدرات های هوشمند و سبزیجات – هنوز هم کاربرد دارد.

و البته مربی اینجا ظاهر می شود.

آیا این روزها زنان بیشتری به عضله سازی علاقه دارند؟

گان می گوید: “واقعا”.

او تصدیق می کند که هنوز این باور رایج وجود دارد که شما هنگام بلند کردن سخت به طور خودکار “بزرگ” خواهید شد ، اما معتقد است که این امر بسیار تغییر می کند.

“زنانی که با آنها صحبت می کنم اهمیت بلند کردن وزنه را می دانند. آنها می دانند که اگر آنها نخواهند بلند کردن آنها باعث بزرگ شدن آنها نمی شود. و البته ، شاید آنها می خواهند ظاهر بهتری داشته باشند ، اما بیشتر آنها می خواهند قوی تر شوند. “

در نیمه دوم سن او (40 تا 50) ، تمرکز فزاینده ای بر سلامت وجود دارد.

گان خاطرنشان می کند که زنانی که در دوران یائسگی یا یائسگی هستند می خواهند با بالا رفتن سن ، توده عضلانی خود را حفظ کنند ، سطح کلی انرژی را حفظ کنند ، از پوکی استخوان جلوگیری کرده و از سلامت خود محافظت کنند.

چه می گویید به مربی ای که در فکر تمرکز کسب و کار خود در بازارهای تخصصی است؟

گان می گوید: “قطعاً ارزش انجام آن را دارد.” “از یک طرف ، من متوجه شده ام که داشتن یک طاقچه واقعاً به زمانی کمک می کند که نیاز به فروش خود و برجسته شدن داشته باشید.”

گان می گوید در نتیجه تجارت او به طور پیوسته در حال رشد است.

او می گوید: “این امر به من اطمینان بیشتری نسبت به تجربه من داد.” “وقتی گواهی PN خود را دریافت کردم ، متوجه شدم که برخی از چیزهایی که یاد گرفته ام قدیمی هستند. در حال حاضر هر بار که توصیه می کنم یا یک وبلاگ می نویسم ، احساس خوبی نسبت به آنچه باید بگویم احساس می کنم. می توانم با اطمینان بگویم که چیزهای خود را می دانم. “

اگر مربی هستید یا می خواهید…

یادگیری آموزش مشتریان ، بیماران ، دوستان یا اعضای خانواده با تغییر رژیم غذایی سالم و تغییر شیوه زندگی بر اساس بدن ، ترجیحات و شرایط منحصر به فرد آنها یک هنر و یک علم است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر دو ، توجه کنید گواهینامه تغذیه دقیق سطح 1.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *