تمام ضعف های کشور ناشی از تحریم نیست


ایسنا/ خراسان رضوی مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی گفت: ضعیف‌هایی که امروز با آن روبه‌رو هستیم، تمام آن مربوط به تحریم است

شفیعی امروز در شورای اداری شهرستان کاشمر که در سالن همایش های مدیران این شهرستان برگزار شد، افزود: تجهیزات و ادوات باعث ایجاد قدرت بازدارنده می شود و اگر امروز حرفی از گزینه های روی میز نیست، به خاطر قدرت دفاعی و موشکی ایران است.

وی بابان کرد رهبر: معظم انقلاب تمام دلسوزان را فرمان به جهاد تبیین دادند و اعلام کردند یک جهاد تب. در واقع برای تبیین شرایط باید بر اساس یک الگوی همه جانبه‌نگری حرکت کنیم.

مدیر کل اطلاعات خراسان جنوبی کرد: به دلیل روشنگری در برابر قدرت‌ها دشمن تلاش این قدرت‌ها را دارد.

وی با تاکید بر: ارائه منصفانه ضعیف‌هایی که با آن روبه‌رو هستند نیز در کنار این قدرت‌ها و فرصت‌ها هستند. رهبری بیبدیل، شجاع، بصیر و هوشمند، ملتی مقاوم با قدرت تابآوری حیرتآور در مقابله با تکانهای مخاطره آمیز، استقلال در برابر تمام زورگویان، عمق راهبردی و اطمینان آفرین و اثرگذاری اساسی در منطقه و از جمله نقاط قوت کشور … است.

شفیعی گفت: امروز کشور برای تامین ملی در برابر هیچ کشوری لکنت زبان ندارند. از سویی تجهیزات و ادوات نظامی باعث ایجاد قدرت بازدارنده می‌شود. امروز مردم در تعیین سرنوشت خود نقش‌آفرینی می‌کنند و هر قدرت و جناح سیاسی را که بخواهند به قدرت می‌دهند. هر چند از سویی مشکلات کشور قابل حل و رفع است. فقط باید تمام توان خود را معطوف به حل این مسائل و مشکلات به کار کردن کنید.

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی کرد: دهه اول را باید دهه شکست های مفتضحانه آمریکا در منطقه اعلام کنیم و این یک پیروزی شکوهمندانه برای ایران اسلامی است.

وی گفت: هیچ شکست‌های عملیاتی علیه هیچ‌یک از آمریکا توسط ایران اعمال شد اما کشوری جرات به.

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی اظهار کرد: کنار زدن یک ‌جانبه‌گرای آمریکایی‌ها در نظام بین‌المللی توس با توجه به سهمگینی که به سمت ما روانه شد، اگر در جهاد تبیین کوتاهی کنیم، باید جوابگو باشی. به دلیل اینکه امروز در موضع قدرت هستیم، دشمن جنگ رسانه‌ای و اقتصادی علیه نظام اسلامی را تشدید د.

شفیعی تاکید کرد: بهره‌گیری از دشمن از مسائل واقعی برای ایجاد بی‌ثباتی و شکل‌دهی جنبش‌های نامتقارن از د همچنین نباید از یاد برد که مایوس‌سازی مردم را از سلاح هسته‌ای برای یک کشور به خطر بیاندازد.

انتهای پیام