تلفن‌های اندرویدی پرقدرت همراه خود تراشه اسنپدراگون برای وضعیت‌یابی


کد خبر: ۱۱۶۷۷۹

گذشته تاریخی تخلیه: پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ – ۱۹:۳۳

بر مقدمه مطالعات، گوشی های اندرویدی همراه خود تراشه اسنپدراگون ۸ می توانند دانش وضعیت را به همان اندازه منصفانه متر مقیاس گیری کنند.

بر مقدمه مطالعات لوستر در ماه های بلند مدت، گوشی های اندرویدی مجهز به چیپست عصر اول اسنپدراگون ۸ را انتخاب کنید و انتخاب کنید چیپست اسنپدراگون ۸۸۸ قادر خواهند بود داده های وضعیت را به همان اندازه شکاف منصفانه متری (حدود سه فوت) مقیاس گیری کنند.

کوالکام اجتناب کرده اند پلتفرم RTX GNSS RTX GNSS Trimble این به سازندگان گوشی های معقول اندرویدی، حاضر دهندگان ارائه دهندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود دهندگان این سیستم اجازه می دهد به همان اندازه دانش وضعیت از واقعی تری را به مشتریان حاضر دهند.

مشاوره تبدیل می شود کدام ممکن است کوالکام در مقابل همراه خود قابلیت های حال، دقت وضعیت اندروید را به همان اندازه ۵ برابر افزایش می بخشد. به مشاوره Trimble، این فناوری در سه ماهه دوم سال جاری به راحتی در دسترس است همه قرار خواهد گرفت. علاوه بر این این، کوالکام قصد دارد عملکرد‌هایی مربوط به هدایت مرحله سویه ها را برای سیستم‌های ناوبری موجود در خودرو سرزنده تنبل. این تراشه علاوه بر این به مشتریان {کمک می کند} به همان اندازه به سادگی مسیر شخصی را همراه خود دیگران به اشتراک بگذارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقصدهای از واقعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسیرهای خلوت تری را انواع کنند.

خاص نیست کدام ممکن است خواه یا نه تلفن های حال می توانند اجتناب کرده اند داده های وضعیت از واقعی تری همراه خود این فناوری استفاده کنند هر دو خیر. مشاوره تبدیل می شود کدام ممکن است Qualcomm البته است سؤالاتی را با اشاره به حریم شخصی تحمیل می تنبل. همراه خود این جاری، مشتریان همچنان می‌توانند سیستم اشاره مکان مکانی را برای این سیستم‌های به صورت جداگانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاریخچه مکان مکانی آن‌ها خاموش کنند سیستم مسئله اندروید بردن.

تأمین: تجهیزات گلف خبرنگاران