تلاش برای کاهش تصادفات جاده‌ای در فارسایسنا / فارس استاندار فارس اعلام کرد که به مدیران این استان اعلام کرد که تعداد حوادث رانندگی در شکم کاهش می یابد.

محمدهادییه در جلسه راهبردی تصادفات استان فارس گفت: امیدواریم با همکاری نیروی انتظامی، اورژانس، راهداری، میراث فرهنگی، صداوسیما و رسانه ها، شهرداری ها و شهرداری ها و تدابیری ها که اندیشیده شده اند، نوروز کاهش را در زمینه تلفات ناشی از تصادفات داشته اند.

به گزارش ایسنا، به نقل از استانداری فارس، ایمانیه با بیان اینکه استان فارس یکی از استان‌های استان‌ها در مرگ ناشی از تصادفات است، اظهار داشت که در چند ماه گذشته جلسات مختلفی برگزار می‌شود و تصمیماتی گرفته می‌شود تا فوت و جرح در استان‌ها کاهش یابد.

وی با بیان اینکه امروز در برخی از عوامل کاهش قابل توجهی را نشان می دهد به گونه ای که برخی از افراد تا ۴۰ درصد نیز کاهش یافته اند، گفت: در آستانه نوروز قرار داریم و امیدواریم که با رهایی از سفرهای شهری و بین استانی افزایش یابد. .

استاندارد فارس با بیان اینکه در صورت کاهش هزینه‌ها در رسانه‌ها، باید مواظب باشیم که در استان فارس مرتکب جرح و آسیب ناشی از تصادف، بنابراین با همکاری نیروی انتظامی، اورژانس، راهداری، میراث فرهنگی، صداوسیما و شهرداری‌ها. و مدیرانی‌ها امیدواریم نوروز کاهش می‌یابد در زمینه تلفات ناشی از تصادفات می‌شود.

ایمانیه با اشاره به تدابیری که باید برای این منظور باشد، بیان کرد: پاکسازی ورودی شهرها از مشکلاتی که باعث مسدود شدن راه ها می شود، ساماندهی دست فروش ها و کسانی که اجاره منازل و اسکان را دارند می کنند و دوربین ها را کنترل می کنند و خرابی های احتمالی را کنترل می کنند. نها در این فاصله از جمله جدایی است که باید انجام شود.

نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به دیگر مواردی است که باید برای نوروز شود، افزود: مشکل آنتنده ای موبایل در موقعیت هایی که ضعیف است، باید حل شود همچنین ایجاد شد که سازمان راهداری لیستی از نقاط حادثه خیز و چگونگی ایجاد آنها در عرض ۳ سال ینده تهیه کند و در این زمان باقی مانده نیز روی بدترین نقاط ممکن شود تا بتوانیم مشکل را حل کنیم.

ایمانیه افزود: تصمیمی به همه مدیران ها ابلاغ شد مبنی بر اینکه با همکاری اداراتقر در هر شهرستان از زمستان امسال تا پایان زمستان ۱۴۰۱ فصل ۱۰ درصد تلفات ناشی از تصادفات را کاهش می دهد.

انتهای پیام