تقیانی: صندوق املاک فرصت سرمایه گذاری را برای مردم فراهم می کندسخنگوی کمیته مالی شورای اسلامی، راه اندازی صندوق املاک و مستغلات را گامی بزرگ در توسعه بازار املاک عنوان کرد و گفت: صندوق املاک این امکان را برای مردم فراهم می کند که در ارزش سرمایه گذاری کنند. پایتخت. محافظت می شود و زمان داشتن خانه کوتاه و معقول می شود.

مهدی تقیانی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به ایجاد صندوق املاک و مستغلات، اظهار کرد: در همه جای دنیا بحث مسکن یک سرمایه گذاری بلندمدت است، اینطور نیست که بعد از کار برای یک خانه صاحب خانه شود. یا دو سال، اما متاسفانه در کشور ما به دلیل تورم و احتکار شدید، وقتی صحبت از خانه، املاک و مستغلات می شود، داشتن خانه به یک رویا تبدیل شده است.

وی با اشاره به قانون جهش تولید مسکن گفت: در این قانون پیش بینی شده است که دولت به عنوان بازیگر در اقداماتی مانند حذف قیمت زمین و تجمیع منابع که قبلاً انجام شده است، نقش اصلی را ایفا کند. انجام شده. از سوی دیگر دولت باید تلاش کند تا ظرفیت سرمایه گذاری مردم را افزایش دهد.

سخنگوی کمیسیون مالی مجلس ادامه داد: بر این اساس صندوق املاک و مستغلات این امکان را برای مردم ایجاد کرده است که حتی اگر اندک باشد، سرمایه گذاری کنند با این امید که در آینده این سرمایه گذاری های اندک – اندک باشد. ارزش خود را حفظ کنند زمان داشتن خانه را کوتاه کنید

تقیانی در خاتمه با بیان اینکه پذیره نویسی بدون پیشخوان برای پروژه های تعریف شده در این صندوق انجام شده است، گفت: در وهله اول نوع سرمایه گذاری می تواند فردی کوچک باشد که می تواند تغییر کند مانند سهام شرکت ها و صنایع و یا در مطالعه سرمایه خود به آرامی به یک محیط کامل می رسد.

وی در پایان با بیان اینکه “صندوق املاک به بهبود بازار املاک کمک می کند”، گفت: این صندوق می تواند سرمایه های اندک را جمع آوری کند. هم کسانی که به دنبال سرمایه گذاری هستند و هم کسانی که می خواهند ارزش سرمایه گذاری کوچک خود را حفظ کنند تا به چشم انداز مناسبی از داشتن خانه در آینده دست یابند.

در انتهای پیام